СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВЧЕНА РАДА К47.104.09

Ім'я Прізвище Посада, науковий ступінь, спеціальність

Василь Заяць (голова)

Д.т.н., професор, професор кафедри, Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність 01.05.02

Петро Мартинюк (заступник голови)

Д.т.н., професор, завідувач кафедри, Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність 01.05.02

Ольга Мічута (секретарка)

К.т.н., доцентка кафедри, Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність 01.05.02

Андрій Бомба Д.т.н., професор, професор кафедри, Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність 01.05.02
Ярослав Виклюк Д.т.н., доцент, професор кафедри, Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність 01.05.02
Леонід Дворкін Д.т.н., професор, завідувач кафедри, Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність 01.05.02
Євгеній Маланчук Д.т.н., доцент, професор кафедри, Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність 01.05.02
Віктор Мошинський Д.с.-г.н., професор, ректор, Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність 06.01.02
Олександр Рябенко Д.т.н., професор, завідувач кафедри, Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність 05.23.16
Андрій Сафоник Д.т.н., професор, професор кафедри, Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність 01.05.02
Юрій Турбал Д.т.н., професор, професор кафедри, Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність 01.05.02
Володимир Хаханов Д.т.н., професор, професор кафедри, Харківський національний університет радіоелектроніки, спеціальність 01.05.02
Світлана Чумаченко Д.т.н., професорка, завідувачка кафедри, Харківський національний університет радіоелектроніки, спеціальність 01.05.02
Ігор Яворський Д.ф.-м.н., професор, провідний науковий співробітник лабораторії вібродіагностики, Фізико-механічний інститут ім. Г. В. Карпенка НАН України, спеціальність 01.05.02
Наказом МОН України від 18.12.2018 № 1412 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 18 грудня 2018 року»
Утворено спеціалізовану вчену раду Д 47.104.09 з наданням права прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата та доктора технічних наук за спеціальністю:
01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи
Рішенням колегії Міністерства освіти і науки України затверджено склад ради

Список захищених дисертацій

1

Грицан

Сергій

Васильович

1998

кандидатська, 06.01.02

2

Рокочинський

Анатолій

Миколайович

1998

докторська, 06.01.02, відхилена

3

Ткач

Анатолій

Анатолійович

1998

докторська, 05.23.04, відхилена

4

Зощук

Алла

Миколаївна

1998

кандидатська, 05.23.04

5

Веремчук

Анатолій

Іванович

1999

кандидатська, 06.01.02

6

Нестер

Анатолій

Антонович

1999

кандидатська, 05.23.04

7

Іващенко

Алла

Павлівна

1999

кандидатська, 05.23.16

8

Тугай

Ярослав

Анатолійович

1999

кандидатська, 05.23.04

9

Кізєєв

Микола

Дмитрович

1999

кандидатська, 05.23.04

10

Герасимов

Євген

Генріхович

1999

кандидатська, 06.01.02

11

Хлапук

Микола

Миколайович

2000

докторська, 05.23.16

12

Жук

Володимир

Михайлович

2000

кандидатська, 05.23.16

13

Будз

Олена

Петрівна

2000

кандидатська, 05.23.16

14

Швець

Микола

Дмитрович

2000

кандидатська, 05.23.16

15

Михайлов

Юрій

Олексійович

2001

докторська, 06.01.02

16

Кравченко

Наталія

Віталіївна

2001

кандидатська, 05.23.04

17

Філіпович

Юрій

Юрійович

2001

кандидатська, 06.01.02

18

Мартинов

Сергій

Юрійович

2001

кандидатська, 05.23.04

19

Волощук

Володимир

Анатолійович

2001

кандидатська, 05.23.16

20

Дмитрієв

Дмитро

Анатолійович

2001

кандидатська, 05.23.16

21

Ситніченко

Микола

Васильович

2001

кандидатська, 05.23.04

22

Швець

Федір

Дмитрович

2002

кандидатська, 06.01.02

23

Клименко

Олександр

Миколайович

2002

кандидатська, 06.01.02

24

Василів

Володимир

Богданович

2003

кандидатська, 06.01.02

25

Козішкурт

Світлана

Миколаївна

2003

кандидатська, 06.01.02

26

Тугай

Анатолій

Михайлович

2002

докторська, 05.23.04

27

Рябенко

Олександр

Антонович

2003

докторська, 05.23.16

28

Орел

Вадим

Ігорович

2003

кандидатська, 05.23.16

29

Благодарна

Галина

Іванівна

2003

кандидатська, 05.23.04

30

Токар

Людмила

Олександрівна

2003

кандидатська, 05.23.16

31

Туровська

Галина

Іванівна

2003

кандидатська, 05.23.04

32

Корбутяк

Віктор

Іванович

2004

кандидатська, 06.01.02

33

Ткачук

Микола

Микитович

2005

докторська, 06.01.02

34

Косінов

Василь

Петрович

2005

кандидатська, 05.23.04

35

Іванов

Володимир

Серафимович

2005

кандидатська, 05.23.16

36

Клюха

Оксана

Олександрівна

2006

кандидатська, 05.23.16

37

Кусковець

Сергій

Леонідович

2006

кандидатська, 05.23.04

38

Пашкевич

Олена

Іванівна

2006

кандидатська, 06.01.02

39

Бернацький

Микола

Васильович

2006

кандидатська, 05.23.04

40

Клімов

Сергій

Васильович

2006

кандидатська, 06.01.02

41

Ткачук

Олександр

Андрійович

2007

докторська, 05.23.04

42

Вовк

Леся

Іванівна

2007

кандидатська, 05.23.16

43

Романюк

Іван

Васильович

2007

кандидатська, 06.01.02

44

Наумчук

Олександр

Миколайович

2007

кандидатська, 06.01.02

45

Мельничук

Інна

Миколаївна

2007

кандидатська, 05.23.16

46

Новицька

Ольга

Сергіївна

2008

кандидатська, 05.23.04

47

Зощук

Віталій

Олегович

2008

кандидатська, 05.23.04

48

Гіроль

Андрій

Миколайович

2008

кандидатська, 05.23.04

49

Корбутяк

Василь

Михайлович

2008

кандидатська, 05.23.16

50

Єрошкін

Юрій

Миколайович

2008

кандидатська, 05.23.16

51

Чуб

Ірина

Миколаївна

2010

кандидатська, 05.23.04

52

Мінаєва

Наталія

Леонідівна

2010

кандидатська, 05.23.04

53

Чернобиль

Олег

Євгенійович

2010

кандидатська, 05.23.16

54

Ковальчук

Віктор

Анатолійович

2011

докторська, 05.23.04

55

Шевченко

Тамара

Олександрівна

2011

кандидатська, 05.23.04

56

Бадинський

Леонід

Олексійович

2011

кандидатська, 06.01.02

57

Бойчук

Сергій

Дмитрович

2011

кандидатська, 05.23.04

58

Гаєвський

Валерій

Ростиславович

2011

кандидатська, 05.23.04

59

Яковенко

Юрій

Павлович

2012

кандидатська, 06.01.02

60

Попадюк

Ігор

Юрійович

2012

кандидатська, 05.23.16

61

Грицина

Олександр

Олексійович

2012

кандидатська, 05.23.04

62

Матяш

Олександр

Васильович

2012

кандидатська, 05.23.04

63

Джоші

Олена

Іванівна

2012

кандидатська, 05.23.16

64

Мендусь

Сергій

Петрович

2012

кандидатська, 06.01.02

65

Сунічук

Сергій

Васильович

2012

кандидатська, 05.23.16

66

Желізко

Володимир

Віталійович

2012

кандидатська, 05.23.16

67

Громаченко

Сергій

Юрійович

2012

кандидатська, 06.01.02

68

Пінчук

Олег

Леонідович

2012

кандидатська, 06.01.02

69

Булгакова

Олеся 

Вікторівна

2013 

кандидатська, 05.23.04 

70

Гончаров

Федір 

Іванович 

2013 

колективне рецензування 

71 

Матлай

Іван

Іванович

2013

кандидатська, 05.23.16

72

Ніколайчук

Олег 

Миколайович 

2013 

кандидатська, 05.23.16 

73 

Волк 

Павло 

Павлович 

2013 

кандидатська, 06.01.02 

74 

Біда 

Петро 

Іванович 

2013 

кандидатська, 06.01.02 

75 

Куницький 

Сергій 

Олегович 

2013 

кандидатська, 05.23.04 

76 

Бошота 

Василь 

Васильович 

2013 

кандидатська, 05.23.16 

77 

Щодро 

Олексій 

Євгенович 

2013 

докторська, 05.23.16 

78 

Коптюк 

Роман 

Миколайович 

2013 

кандидатська, 06.01.02 

79 

Матус 

Світлана 

Костянтинівна 

2013 

кандидатська, 06.01.02 

80 

Степанюк 

Антон 

Адамович 

2013 

кандидатська, 06.01.02 

81 

Яковлева 

Ольга 

Миколаївна 

2014 

кандидатська, 05.23.16 

82 

Ясінська 

Любов 

Романівна 

2014 

кандидатська, 05.23.16 

83 

Меддур 

Марія 

Миколаївна 

2014 

кандидатська, 05.23.04 

84

Трач 

Юлія

Петрівна

2014

кандидатська, 05.23.04

85 

Шевчук

Ольга  

Володимирівна

2017 

кандидатська, 05.23.04 

86

Кириша

Руслан

Олександрович 

2017 

кандидатська, 06.01.02 

87

Іванів

Василь 

Володимирович

2017 

кандидатська, 05.23.16 

88

 Шевченко

 Андрій

 Олександрович

2018

 кандидатська, 05.23.04

89

Тимощук

Володимир

Святославович

2018

кандидатська, 05.23.16 

90

Мартинов

Сергій

Юрійович

2018

докторська, 05.23.04

91

Одуд

Людмила

Миколаївна

2019

кандидатська, 05.23.04 

92

Корнійчук

Володимир

Іванович

2019

кандидатська, 05.23.16 

93

Галич

Оксана

Олександрівна

2019

кандидатська, 05.23.16 

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2022 Національний університет водного господарства та природокористування