- Центр незалежного оцінювання
- Центр неформальної освіти
- Документи
- Центр удосконалення іншомовної освіти
- Центр енергоефективності
- Відділ ліцензування та акредитації
- Відділ якості освіти
- Підготовче відділення
- Навчально-методичний відділ
- Сектор навчально-методичного забезпечення навчального процесу
- Сектор планування, організації та контролю навчального процесу
- Сектор з організації прийому студентів
ЦЕНТР НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ
FUGAS – інноваційна програма навчання для розробників ігор
Game Development - це область існування універсальних експертів, які віддані своїй справі: ті, хто працює в геймдеві, як правило, розбираються в тому, чим займаються колеги, а в ідеалі - мають дві професії, як астронавти NASA. На цьому ринку затребувані спеціалісти найрізноманітніших напрямків: програмісти, художники і гейм-дизайнери, а також адміністратори, менеджери і продюсери - тобто люди, які задають напрямки роботи, рахують зароблені гроші і запускають гру в життя.
Для українських вузів спеціалізації по геймдеву - поки рідкість, в них складно знайти спеціальності на кшталт «Розробка ігор». Cаме тому FUGAS - твій унікальний шанс поєднати улюблене хобі із роботою і застрибнути в потяг одної із найбільш швидкозростаючих галузей в IT.Юридична журналістика - універсальна можливість поєднати свої творчі та креативні можливості із професійними правовими та медійними компетентностями
Особливістю програми «Юридична журналістика» є: залучення до реалізації програми партнерів – представників ЗМІ, прес-центрів судової влади та практиків-журналістів, представників відділів зв’язків із громадкістю, Громадської організації «Українська асоціація медіа юристів» тощо.
Як функціонує держава та громади? Чому та як обирають керівництво державою та громадами? Громадянська активність - чи потрібно це нам? Ці та інші питання розкриваються в рамках школи Доброго врядування
Метою програми є сприяння обізнаності майбутніх працівників державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств установ та організацій інформаційно-бібліотечно-архівного профілю з вирішенням завдань публічного управління та адміністрування; успішного здійснення інформаційної, бібліотечної, архівної діяльності у сфері культури та мистецтва; вмінню комунікувати між собою та з організаторами при участі у культурному, мистецькому, науковому житті інституту, університету та міста; побудова моделі ефективної взаємодії майбутніх та реальних працівників державних служб та територіальних громад з міжнародними організаціями в сфері реалізації доброго врядування на різних рівнях; знання та розуміння законодавства в сфері публічного управління, інформаційної, бібліотечної та архівної справи; навчання здобувачів вищої освіти запобігати конфліктним ситуаціям при спілкуванні та наданні послуг громадянам; дотримання етичних норм поведінки та корпоративної культури; здобуття необхідних компетентностей, що допоможуть у подальшому будувати успішну кар’єру, участю в розвитку та роботі міст, селищ, регіонів; бути успішним лідером та генерувати нові ідеї (креативність) у сфері публічного управління та адміністрування, інформайійної бібліотечної та архівної справи.
Особливістю програми «Школа Доброго врядування» є залучення до реалізації Програми партнерів – Територіальні громади Рівненської області, районні та обласні адміністрації та ради регіону, Агенції регіонального розвитку, ULEAD з Європою в Рівненській області, громадські організації,інформаційно-консалтингові, архівні, бібліотечні та музейні установи, Центри з надання адміністративних послуг та інші організації.
Приватна детективна діяльність
Метою програми неформальної освіти «Приватна детективна діяльність» є сприяння формуванню компетентностей пов’язаних з організацією приватної детективної (розшукової) діяльності: ознайомлення з предметом, методами і тактикою здійснення окремих розшукових заходів у межах детективної (розшукової) діяльності; визначення способів отримання інформації та практична організація відповідних спеціальних заходів в сучасних умовах; ознайомлення з особливостями формування безпеки підприємства та підприємництва. Спеціальна увага приділятиметься розгляду дискусійних питань практичної реалізації превентивної політики в Україні.
Особливістю програми «Приватна детективна діяльність» є залучення до реалізації програми партнерів – представників правоохоронних органів (Державне бюро розслідувань, Національна поліція, Служба безпеки України, Державна фіскальна служба, Державна кримінально-виконавча служба України), адвокатів та представників Громадського об’єднання «Асоціація приватних детективів України».
Врегулювання правових конфліктів мирним шляхом
Мета програми неформальної освіти: формування у слухачів компетентностей ефективного вирішення правових конфліктів.
Основним завданням є освоєння теоретичних базисів сучасної конфліктології, усвідомлення психологічних аспектів конфліктів, ознайомлення із цінностями, принципами медіації, формування умінь і навичок аналізувати та сприяти вирішенню конфліктів, здійснювати оцінку конфліктної ситуації, створення конструктивної (ефективної) комунікації, пошуку альтернатив тощо.
EasyStart
Мета проєкту, орієнтованого передусім на студентську молодь, – допомога в генеруванні та розвитку власних бізнес-ідей. До підготовки бізнес-курсу і конкурсу EasyStart долучився топ-менеджмент “Монстери” і викладачі університету.
Для організації навчань створено відеокурс на онлайн платформі ГК “Монстера”. Цікаву інформацію слухачі бізнес-курсу дізнаються від генерального директора групи компаній Олега Місюка, генерального директора МПП “Монстера” Руслана Кутузова, директора з маркетингу та реклами Романа Гладуненка, начальника юридичного відділу Ігоря Цимбалюка, директора з персоналу Людмили Головчицької, спеціаліста з smm-маркетингу, таргетолога Максима Михалевича.
До участі у створенні відеокурсу долучилися також професіонали з інших організацій, зокрема, віцепрезидент Української асоціації маркетингу та бізнес-консультант Олександр Гладунов.
Англійська мова для бізнесу та підприємництва
Метою програми неформальної освіти «Англійська мова для бізнесу та підприємництва» є практичне навчання працівників сфери економіки, бізнесу, підприємництва, які за своїми службовими обов'язками або за потребою бізнесу спілкуються англійською мовою з іноземними партнерами.
Основною метою програми є індивідуальний підхід навчання мови для окремої галузі, що в свою чергу відповідатиме інтересам та цілям як працівників, так і бізнес-структури вцілому.
Програма, у комплексному форматі, націлена на довготривалий процес навчання та практичного застосування набутих навичок. Програма є індивідуальною розробкою для кожної окремої бізнес-структури, яка ставить собі за мету ділової співпраці з іноземними партнерами, інвесторами, проведення конференцій, ведення ділової документації англійською мовою.
Ім'я, Прізвище | Посада |
---|---|
Юлія Родь | Начальниця центру |
Любов Шостак | Провідна фахівчиня |