Сторінка має прихований зміст. Авторизуйтесь для відображення.

ЦЕНТР НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ

Центр неформальної освіти Національного університету водного господарства та природокористування створений на початку 2020 року.

Основними функціями Центру неформальної освіти є:

- організація процесу неформальної освіти та її інтеграція в загальний освітній процес в Університеті;
- організація та проведення з видачею або без видачі відповідних документів про освіту освітніх семінарів, майстер-класів, курсів та інших видів навчальної діяльності на платній та безоплатній основі;
- контроль та консультативна підтримка щодо зарахування результатів неформальної та інформальної освіти, порядок якого регламентується окремим положенням;
- розроблення, впровадження та супроводження електронних навчальних матеріалів, курсів дистанційного навчання;
- інформаційне забезпечення неформальної освіти в Університеті.

FUGAS – інноваційна програма навчання для розробників ігор

Game Development - це область існування універсальних експертів, які віддані своїй справі: ті, хто працює в геймдеві, як правило, розбираються в тому, чим займаються колеги, а в  ідеалі - мають дві професії, як астронавти NASA. На цьому ринку затребувані спеціалісти найрізноманітніших напрямків: програмісти, художники і гейм-дизайнери, а також  адміністратори, менеджери і продюсери - тобто люди, які задають напрямки роботи, рахують зароблені гроші і запускають гру в життя.

Для українських вузів спеціалізації по геймдеву - поки рідкість, в них складно знайти спеціальності на кшталт «Розробка ігор». Cаме тому FUGAS - твій унікальний шанс поєднати  улюблене хобі із роботою і застрибнути в потяг одної із найбільш швидкозростаючих галузей в IT.
Більше новин про роботу програми «FUGAS» на сайті та на офіційній сторінці у Facebook та Instagram:

Юридична журналістика - універсальна можливість поєднати свої творчі та креативні можливості із професійними правовими та медійними компетентностями

Метою програми є сприяння комунікативній грамотності та обізнаності майбутніх юристів, забезпечення фахового висвітлення актуальних питань сьогодення, що пов'язані з різними галузями права, культурним, мистецьким, науковим життям інституту, університету та міста; побудова моделі ефективної взаємодії юристів та ЗМІ, знання та розуміння медіа законодавства; навчання здобувачів вищої освіти запобігати небезпечним правовим ситуаціям; розуміння особливостей надання юридичної консультації перед публікацією суперечливих матеріалів; здобуття необхідних компетентностей, що допоможуть у подальшому будувати успішну кар’єру, пов’язану із стратегічними комунікаціями, політикою, медіа, рекламою та правом.

Особливістю програми «Юридична журналістика» є: залучення до реалізації програми партнерів – представників ЗМІ, прес-центрів судової влади та практиків-журналістів, представників відділів зв’язків із громадкістю, Громадської організації «Українська асоціація медіа юристів» тощо.
Більше новин про роботу програми «Юридична журналістика» на офіційній сторінці у Facebook:

Як функціонує держава та громади? Чому та як обирають керівництво державою та громадами? Громадянська активність - чи потрібно це нам? Ці та інші питання розкриваються в рамках школи Доброго врядування

Метою програми є сприяння обізнаності майбутніх працівників державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств установ та організацій інформаційно-бібліотечно-архівного профілю з  вирішенням завдань публічного управління та адміністрування; успішного здійснення інформаційної, бібліотечної, архівної діяльності у сфері культури та мистецтва; вмінню комунікувати між собою та з організаторами при участі  у культурному, мистецькому, науковому житті інституту, університету та міста; побудова моделі ефективної взаємодії майбутніх та реальних  працівників державних служб та територіальних громад з міжнародними організаціями в сфері реалізації доброго врядування на різних рівнях; знання та розуміння законодавства в сфері публічного управління, інформаційної, бібліотечної та архівної справи; навчання здобувачів вищої освіти запобігати конфліктним ситуаціям при спілкуванні та наданні послуг громадянам; дотримання етичних норм поведінки та корпоративної культури; здобуття необхідних компетентностей, що допоможуть у подальшому будувати успішну кар’єру, участю в розвитку та роботі міст, селищ, регіонів; бути успішним лідером та генерувати нові ідеї (креативність) у сфері публічного управління та адміністрування, інформайійної бібліотечної та архівної справи.

Особливістю програми «Школа Доброго врядування» є залучення до реалізації Програми партнерів – Територіальні громади Рівненської області, районні та обласні адміністрації та ради регіону, Агенції регіонального розвитку,  ULEAD з Європою в Рівненській області, громадські організації,інформаційно-консалтингові, архівні, бібліотечні та музейні установи, Центри з надання адміністративних послуг та інші організації.

Більше новин про роботу програми «Школа Доброго врядування» на офіційній сторінці у Facebook:

Приватна детективна діяльність

Метою програми неформальної освіти «Приватна детективна діяльність» є сприяння формуванню компетентностей пов’язаних з організацією приватної детективної (розшукової) діяльності: ознайомлення з предметом, методами і тактикою здійснення окремих розшукових заходів у межах детективної (розшукової) діяльності; визначення способів отримання інформації та практична організація відповідних спеціальних заходів в сучасних умовах; ознайомлення з особливостями формування безпеки підприємства та підприємництва. Спеціальна увага приділятиметься розгляду дискусійних питань практичної реалізації превентивної політики в Україні.

Особливістю програми «Приватна детективна діяльність» є залучення до реалізації програми партнерів – представників правоохоронних органів (Державне бюро розслідувань, Національна поліція, Служба безпеки України, Державна фіскальна служба, Державна кримінально-виконавча служба України), адвокатів та представників Громадського об’єднання «Асоціація приватних детективів України».

Врегулювання правових конфліктів мирним шляхом

Конфлікти є невід'ємною частиною життя людини та суспільства загалом. Основною вимогою дійсності є необхідність створення умов для вирішення правових конфліктів, захист законних прав та інтересів громадян. Міжнародний досвід свідчить, що запровадження альтернативних способів врегулювання спорів поряд із системою правосуддя є ефективним інструментом вирішення конфліктів. Найефективнішим альтернативним способом врегулювання спорів є медіація.

Мета програми неформальної освіти: формування у слухачів компетентностей ефективного вирішення правових конфліктів.               

Основним завданням є  освоєння теоретичних базисів сучасної конфліктології, усвідомлення психологічних аспектів конфліктів, ознайомлення із цінностями, принципами медіації, формування умінь і навичок аналізувати та сприяти вирішенню конфліктів, здійснювати оцінку конфліктної ситуації,  створення конструктивної (ефективної) комунікації,  пошуку альтернатив тощо.

EasyStart

Мета проєкту, орієнтованого передусім на студентську молодь, – допомога в генеруванні та розвитку власних бізнес-ідей. До підготовки бізнес-курсу і конкурсу EasyStart долучився топ-менеджмент “Монстери” і викладачі університету. 

Для організації навчань  створено відеокурс на онлайн платформі ГК “Монстера”. Цікаву інформацію слухачі бізнес-курсу дізнаються від генерального директора групи компаній Олега Місюка, генерального директора МПП “Монстера” Руслана Кутузова, директора з маркетингу та реклами Романа Гладуненка, начальника юридичного відділу Ігоря Цимбалюка, директора з персоналу Людмили Головчицької, спеціаліста з smm-маркетингу, таргетолога Максима Михалевича.

До участі у створенні відеокурсу долучилися також професіонали з інших організацій, зокрема, віцепрезидент Української асоціації маркетингу та бізнес-консультант Олександр Гладунов.

Англійська мова для бізнесу та підприємництва

Метою програми неформальної освіти «Англійська мова для бізнесу та підприємництва» є практичне навчання працівників сфери економіки, бізнесу, підприємництва, які за своїми службовими обов'язками або за потребою бізнесу спілкуються англійською мовою з іноземними партнерами.

Основною метою програми є індивідуальний підхід навчання мови для окремої галузі, що в свою чергу відповідатиме інтересам  та цілям як працівників, так і бізнес-структури вцілому.

Програма, у комплексному форматі, націлена на довготривалий процес навчання та практичного застосування набутих навичок. Програма є індивідуальною розробкою  для кожної окремої бізнес-структури, яка ставить собі за мету ділової співпраці з іноземними партнерами, інвесторами, проведення конференцій, ведення ділової документації англійською мовою.

Ім'я, Прізвище Посада
Юлія Родь Начальниця центру
Любов Шостак Провідна фахівчиня

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2023 Національний університет водного господарства та природокористування