2 грудня 2019р.
Друга група атестованих енергоаудиторів за програмою GIZ

З 18.11 по 28.11.2019 р. в Центрі енергоефективності НУВГП тривала підготовка групи енергоаудиторів за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (GmbH) в рамках Проекту "Підтримка національного Фонду енергоефективності та екологічних реформ (S2I)" ЗВО для енергоаудиторів. Відповідно до програми 13 кандидатів пройшли навчання і атестацію, яка дає право провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем та отримали кваліфікаційні атестати.

11 листопада 2019р.
Велике Рівне. Енергоефективність – 2019

8-9 листопада в місті Рівному відбувся четвертий для Рівного та другий в Національному університеті водного господарства та природокористування маштабний Міжнародний бізнес-форум «Велике Рівне. Енергоефективність – 2019». До форуму долучилися представники влади та бізнесу всієї України, голови ОСББ, представники обласних центрів, міст та об'єднаних територіальних громад, а також чимало фахівців у галузі енергозбереження. Захід пройшов у два етапи, відповідно на два дні заклад став центром для обговорення питань енергоефективності та енергомодернізації  регіонального та державного рівнів.

1 листопада 2019р.
Технічний семінар з програмного забезпечення KAN OZC компанією «КАН-ТЕРМ ЮЕЙ»

31 жовтня 2019 року в Регіональному центрі енергоефективності НУВГП відбувся технічний навчальний семінар на тему «Програмне забезпечення KAN OZC», зокрема програми KAN OZC 6.11 та KAN С.О. Pro. В заході взяли участь інженери-проектувальники, представники різних будівельних компаній Рівного, Волинської області та зацікавлені громадяни, загалом близько 20 осіб.

20 червня 2019р.
Як модернізувати системи опалення багатоквартирних будинків

19 червня 2019 року в Центрі енергоефективності, який діє у навчальному корпусі  НУВГП № 7, відбувся черговий семінар для голів ОСББ, мешканців житлових будинків та усіх зацікавлених осіб на тему: «МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ. ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ».

7 березня 2019р.
Фонд енергоефективності України. Проведення енергоаудиту

06 - 07 березня 2019 року в Центрі енергоефективності НУВГП відбувся дводенний навчальний семінар на тему «Фонд енергоефективності України. Проведення енергоаудиту». Участь у заходах взяли представники голів ОСББ Рівного та зацікавлені громадяни. Організатори – Міжнародна фінансова корпорація та НУВГП. У ході семінару спікерами виступали консультант проекту в Рівненській області Михайло Лук'яник, атестований енергоаудитор – технічний директор «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» Андрій Якимчук, а також представник Центру енергоефективності, енергоаудитор Володимир Довбенко.

6 березня 2019р.
Навчальний семінар в Центрі енергоефективності

Днями в Центрі енергоефективності Національного університету водного господарства та природокористування відбувся черговий семінар для усіх бажаючих містян. Цього разу на тему: «Проектування систем електроопалення».

7 лютого 2019р.
Семінар на тему "Комплексне утеплення багатоквартирного будинку"

В Регіональному центрі енергоефективності НУВГП відбувся навчальний семінар на тему «Комплексне утеплення багатоквартирного будинку». Участь у заході взяли представники ОСББ Рівного та зацікавлені громадяни, загалом близько 20 осіб. Семінар відбувався в рамках проекту «Фонд енергоефективності України» за підтримки IFC.

26 листопада 2018р.
Міжнародний бізнес- форум "Велике Рівне. Енергоефективність- 2018"

Міжнародний бізнес-форум «Велике Рівне. Енергоефективність-2018» відбувся в НУВГП. У холі сьомого корпусу зібралися представники влади та бізнесу, керівники компаній, голови ОСББ Рівного, представники обласних центрів, міст та об’єднаних територіальних громад, а також  чимало фахівців у галузі енергозбереження, аби поділитися досвідом та обговорити нові, сучасні шляхи для подальшої енергоефективності міст та регіонів.

07 жовтня 2014р.
Тиждень енергозбереження: заходи в бібліотеці

У рамках Тижня з енергозбереження  в інформаційно-бібліографічному відділі  Наукової бібліотеки  НУВГП  відкрилася виставка інформаційних матеріалів «Енергоефективність — справа державної ваги», яка популяризує заходи з енергозбереження, використання альтернативних джерел енергії, інформує про паливно-енергетичний комплекс України.

14 листопада 2013р.
Освітня поїздка на Міжнародні виставки з водного та комунального господарства, відновлюваної енергетики

В період з 5 по 8 листопада в Міжнародному виставковому центрі м. Київ проходили ряд виставок:
VI Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2013»;
XI Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ–2013;
XI Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE-2013.
Ім'я, Прізвище Посада Email
Володимир Довбенко Начальник центру  v.s.dovbenko@nuwm.edu.ua
     
     

Послуги центру енергоефективності

  • Консультування з питань енергоефективності (виконання термомодернізації житлових і громадських будівель)
  • Проведення енергетичного аудиту будівель та споруд
  • Розроблення сертифікату енергетичної ефективності будівлі
  • Тепловізійна зйомка об’єктів будівництва
  • Атестація енергоаудиторів
  • Навчання (тренінги, семінари, майстер-класи) осіб, які мають відношення до використання енергоресурсів

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2023 Національний університет водного господарства та природокористування