Копірайт

Весь зміст цього сайту, що включає в себе тексти, графіку, логотипи, зображення, фотоматеріали, відеороліки є власністю НУВГП чи тих, хто постачає контент для сайту.
Приватна інформація
Університет НУВГП поважає конфіденційність відвідувачів свого сайту та інших допоміжних ресурсів. Вся приватна інформація що була надана Вами для реєстрації чи з іншою метою, залишиться абсолютно конфіденційною. Ви можете відмовитись надавати нам певну приватну інформацію, та в цьому випадку вам будуть недоступні ті можливості, які ми надаємо зареєстрованим користувачам.
Коментарі
Зареєстровані відвідувачі можуть розміщувати на сайті рецензії, коментарі та інший контент лише у тому випадку, якщо він не є незаконним, образливим, погрозливим, наклепницьким, порушує інтелектуальну власність або приватність, чи якимось іншим чином зашкоджує третій особі, а також якщо він не містить «спам». Ви не можете використовували хибну e-mail адресу, видавати себе за іншу особу чи організацію, чи якимось іншим чином вводити в оману щодо природи джерела інформації. Університет НУВГП залишає за собою право (проте не забов’язується) видаляти чи редагувати теку інформацію, проте такі правки можуть бути нерегулярними.
Графічні зображення, тексти (похідний твір)
ст. 1 Закону України «Про авторське право і суміжні права» передбачено таке поняття як похідний твір. Цей твір, що є творчою переробкою іншого існуючого твору без завдавання шкоди його охороні (анотація, адаптація, аранжування, обробка фольклору, інша переробка твору) чи його творчим перекладом на іншу мову. При цьому, ст. 20 цього ж Закону встановлено, що перекладачам і авторам інших похідних творів належить авторське право на здійснені ними переклад, адаптацію, аранжування або іншу переробку (за умови дотримання ними прав автора, твір якого зазнав перекладу, адаптації, аранжування або іншу переробку). Авторське право перекладачів і (або) авторів інших похідних творів не перешкоджає іншим особам здійснювати свої переклади і переробки тих самих творів. Воно є окремим об'єктом авторського права і реєстрація здійснюється за бажанням автора. У разі реєстрації похідного твору в реєстрі вказується, що твір є похідним. Крім того, автор має право використовувати похідну роботу на свій розсуд - наприклад, дозволяти іншим видавцям його видавати чи використовувати іншим чином.
Похідний твір являється окремим об’єктом авторського права, і його використання не передбачає юридичної відповідальності, та не порушує права автора твору на основі якого був створений похідний твір
Зовнішні лінки
На нашому сайті присутні гіперлінки, що відсилають на інші сайти. Університет НУВГП не несе відповідальності за захист конфіденційності чи за зміст цих веб сайтів. Тільки власники цих сайтів, лінки на які присутні на нашому сайті, відповідальні за їх зміст конфіденційність розміщеної інформації та копірайт.
Відповідальність
Університет розміщує на своєму сервері інформацію, фотоматеріали та відеопродукцію. Ми залишаємо за собою право змінювати зміст інформації, вебсайт в цілому, чи окремі його частини без попередження, чи загалом припинити діяльність сайту. Незважаючи на високі зусилля постачати точну та своєчасну інформацію на сайт, редактори не несуть жодної відповідальності за правильність, завершеність, чи/та достовірність змісту інформації та не беруть на себе відповідальності за можливі помилки.
Торговельні знаки
Всі торговельні знаки та логотипи, що розміщені на сайті є такими, що належать їх безпосереднім власникам та ними захищені.
Зміни у нашій політиці стосовно захисту конфіденційності інформації.
Ми залишаємо за собою право вносити зміни у нашу політику стосовно захисту конфіденційності інформації. Якщо останні матимуть місце, то вони обов’язково будуть висвітлені на цій сторінці, щоб ви завжди були в курсі того, яка інформація присутня у нас на сайті, як ми її використовуємо і за яких умов ми її надаємо.

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування