Сторінка має прихований зміст. Авторизуйтесь для відображення.

ЦЕНТР СУПРОВОДУ ОСВІТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Один із найбільших університетів України: Національний університет водного господарства та природокористування  – постійно підтверджує свою популярність.
Так і сьогодні, одним із нових великих проектів університету стало залучення на навчання військових, учасників бойових дій та членів їх сімей. Весь процес вступу та навчання здійснюється через Центр супроводу освіти військовослужбовців. За три останні роки студентами університету стали 738 учасників бойових дій, цивільних та військових. Більшість з них здобувають фах будівельників, психологів, медиків, IT-технологів, теплоенергетиків, правників, економістів та ін. Абітурієнтами є люди різного віку, із військовим званням – від рядового до полковника. Є і ті, які одночасно навчаються в університеті та у військових академіях. Варто звернути увагу, що абітурієнти з числа військових стають студентами дуже зважено. Вони приймають рішення на основі свого великого життєвого досвіду, адже переважно – це  учасники бойових дій, працівники Національної гвардії, Служби безпеки України, прокуратури, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Поліції, Державного бюро розслідувань та інших військових структур.
Університет став цивільним навчальним закладом, де здобуває освіту найбільша кількість військовослужбовців в країні. Цей процес за рішенням ректорату та командування військових частин буде продовжуватись і надалі.
Цей проект є важливим у державному, політичному і в соціальному значенні. Головна його цінність – це підвищення військового професійного рівня випускників та швидка їх адаптація в цивільне життя після демобілізації.
Мати таких студентів – це велика честь для будь-якого навчального закладу вищої освіти. Запрошуємо на навчання.
Ім'я, Прізвище Посада
Юрій Дем'янчук Директор
Оксана Конончук  Провідна фахівчиня
Тетяна Толочко Провідна фахівчиня

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування