КОСТОПІЛЬСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

  •  0 (365) 72-12-11
  •   м. Костопіль, вул. Степанська, 14-а
  •  kosteh@nuwm.edu.ua

Костопільський будівельно-технологічний коледж є структурним підрозділом Національного університету водного господарства та природокористування.
Історія Костопільськогобудівельно-технологічного коледжу бере початок у далекому 1984 році. Коледж є вищим навчальним закладом І рівня акредитації.  

Головною метою діяльності коледжу є забезпечення безперервної освіти в системі ПТУ – коледж – університет (кваліфікований робітник з отриманням робітничих професій, споріднених професій молодшого спеціаліста та продовжувати навчання за відповідним напрямком в вищих навчальних закладах з отриманням бакалавра — спеціаліст — магістр) з підготовки високо-кваліфікованих фахівців, здатних працювати в сучасних умовах ринкової економіки, виховувати в них науковість, творче мислення, національну свідомість та високі людські якості.

Будівельно-технологічний фаховий коледж НУВГП — це навчальний заклад нового типу, який відповідає вимогам соціально-економічного розвитку суспільства, визначає об’єктивні передумови переходу до неперервної системи освіти, принципова особливість якої полягає у різноманітності застосування засобів, способів і організаційних форм навчального процесу. Одне з головних — це дає можливість стимулювати просуванню найбільш обдарованих, краще підготовлених студентів на більш високі ступені освіти та професійної реалізації.

Після закінчення коледжу випускники отримують диплом молодшого спеціаліста та мають право продовжувати навчання на 2-3 курсі Національного університету водного господарста та природокористування та Львівського Національного лісотехнічного університету.

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2022 Національний університет водного господарства та природокористування