РІВНЕНСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ

Рівненський економіко-технологічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування є правонаступником Технікуму технологій та дизайну Національного університету водного господарства та природокористування, який був створений на базі Рівненського текстильного технікуму.

За 55 років свого існування заклад підготував майже 25 тисяч спеціалістів для легкої та текстильної промисловості. Серед випускників коледжу багато знаних в області та за її межами людей.
Коледж акредитовано за І рівнем акредитації з вищеперерахованих галузей знань та спеціальностей, про що Міністерством освіти і науки України видані відповідні сертифікати.

Важливою складовою підготовки висококваліфікованих спеціалістів є створення умов для практичного навчання студентів. В коледжі для цього належним чином обладнано 6 лабораторій та 7 майстерень, 4 комп’ютерні класи, зал дипломного і курсового проектування, бібліотека з читальним залом.

Коледж входить до навчально-виробничого наукового комплексу Київського національного університету технологій і дизайну. Студенти коледжу мають можливість продовжити навчання в навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації: Національному університеті водного господарства та природокористування, Хмельницькому національному університеті, Київському національному університеті технологій і дизайну та ін.

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2022 Національний університет водного господарства та природокористування