БЕРЕЗНІВСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

  •  0 (365) 35-60-89
  •  м. Березне, вул. В. Чорновола, 23
  •  blc@nuwm.edu.ua
Березнівський лісотехнічний коледж НУВГПрозпочав свою освітню діяльність на основі наказу Міністерства лісового господарства України №238 від 26.07.1967 р. як середній спеціальний навчальний заклад для підготовки фахівців лісового господарства.

4 вересня 1967 року педагогічний колектив у складі директора Новосада М.М., заступника директора з навчальної роботи Кирика П.У., викладачів Новосад Н.Т., Кирик О.П., Шибко К.Р., Шибка В.Г., Почаєвець О.П., Почаєвця В.Н., Гунько Р.М., Стахнюка А.П., Циганця В.Ю. і Гунько В.Т. розпочав навчально-виховний процес. За студентські парти сіли 120 юнаків та дівчат з різних областей Західної України.

Підготовка майбутніх фахівців здійснювалась за спеціальностями:
  • лісове господарство;
  • бухгалтерський облік;
  • планування на підприємствах лісового господарства і лісової промисловості.
З метою отримання випускниками вищого освітньо-кваліфікаційного рівня у споріднених ВНЗ за скороченим терміном навчання технікум (наказ Міністерства лісового господарства України №213 від 29.12.1990 р.) було реорганізовано в коледж.

З 1997 року розпочалася підготовка бакалаврів за спеціальністю “Лісове господарство”. Впродовж 10 років було підготовлено 268 бакалаврів лісового господарства, які продовжили навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціалістів і магістрів у вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівнів акредитації.

З метою підготовки фахівців для мисливського господарства, організацій і фірм, які займаються озелененням населених місць, в 2006 році були відкриті нові спеціальності; “Мисливське господарство”, “Зелене будівництво і садово-паркове господарство”.

За роки існування коледжу підготовлено більше 12 тисяч техніків і бакалаврів лісового господарства, бухгалтерів, техніків-плановиків, мисливствознавців, фахівців садово-паркового господарства, значна частина яких працює в системі лісового господарства не тільки України, а й в країнах близького зарубіжжя.

З метою популяризації навчального закладу київською студією “Центрнаучфільм” були створені дві документальні кольорові стрічки під назвами “Буду лісоводом” (1976 р.) і “Служити лісу” (1990 р.), а також знято відеофільм “Як стати лісівником” (2005 р.).

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2022 Національний університет водного господарства та природокористування