СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування Національного університету водного господарства та природокористування (далі Університет)  – це право та можливість студентів самостійно вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, брати участь в управлінні Університету, а також надання їм можливості гармонійного творчого та інтелектуального розвитку.

Структура студентського самоврядування

- Студентський Парламент Університету – представницький, колегіальний орган студентського самоврядування, що представляє інтереси студентів Університету та здійснює від його імені функції і повноваження студентського самоврядування.
- Студентська рада навчально-наукового інституту – це представницький орган студентського самоврядування, що здійснює свою діяльність на рівні ННІ.
- Студентська рада гуртожитку – це представницький орган студентського самоврядування, що здійснює свою діяльність на рівні гуртожитку.
- Студентська рада студмістечка – це представницький орган студентського самоврядування, що здійснює свою діяльність на рівні студмістечка.

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2023 Національний університет водного господарства та природокористування