Image

ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ

Організатором Фестивалю науки в НУВГП є ректорат, директорати ННІ, науково-дослідна частина, Рада молодих ввчених, сектор наукової роботи студентів, центр інноваційної діяльності та трансферу технології, відділ кадрів

Ім'я Прізвище Посада
Наталія Савіна проректорка з наукової роботи та міжнародних зв'язків
Ольга Бєдункова заступниця директора з наукової роботи ННІАЗ
Любов Волк заступниця директора з наукової роботи ННІВГП
Євгеній Герасімов начальник науково-дослідної частини
Микола Голотюк заступник директора з наукової роботи ННМІ
Вікторія Гришко заступниця директора з наукової роботи ННІП
Олександр Грицина заступник директора з наукової роботи ННІБА
Оксана Зінкевич начальниця відділу підготовки здобувачів наукових ступенів та організації захисту дисертацій
Людмила Корнійко завідувачка сектору наукової роботи студентів
Оксана Клюха завідувачка аспірантури
Сергій Куницький провідний науковий співробітник науково-дослідної частини
Андрій Кравчук начальник центру розвитку студентства
Олена Мороз провідна фахівчиня сектору наукової роботи студентів
Анжела Ногас заступниця директора з наукової роботи ННІОЗ
Ольга Осадча голова Ради молодих вчених університету
Ольга Пахаренко заступниця директора з наукової роботи ННІЕМ
Наталія Приходько старша викладачка кафедри водної інженерії та водних технологій
Оксана Прищепа заступниця директора з наукової роботи ННІАКОТ
Віталій Прокопець начальник відділу зв’язків з громадськістю
Дмитро Пуха начальник юридичного відділу
Віта Чабан начальниця центру інноваційної діяльності та трансферу технологій
Олександр Цаль начальник відділу кадрів

 

Фестиваль науки 2021

Фестиваль науки 2022

XІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції» – знакова для ННІЕМ подія

 

Навчально-науковим інститутом економіки та менеджменту з ініціативи кафедри менеджменту в межах Фестивалю науки 12.05.2022 р. в комунікаторі «Hangouts Meet» було проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції», що  актуалізується в умовах воєнного стану шляхом розгляду значної кількості питань, пов’язаних із жахливими подіями сьогодення.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися: заступник Міністра з питань європейської інтеграції проф. Олексій Шкуратов, ректор НУВГП проф. Віктор Мошинський, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків проф. Наталія Савіна, директор ННІЕМ проф. Наталія Ковшун, президент Європейського інституту безперервної освіти доктор права Затко Йозеф (Словацька Республіка), професор кафедри маркетингу Університету Марії Кюрі-Склодовської проф. Агнєшка Кістер (Республіка Польща) та ін. Закордонними спікерами, передусім, було висловлено слова підтримки Україні в такий складний час.

До пленарного засідання, яке розпочав завідувач кафедри менеджменту проф. Леонід Кожушко, долучилися представники різних закладів вищої освіти Польщі та України. Проведення конференції супроводжувалося роботою трьох академічних платформ (секцій), зокрема таких, як: «Сучасні тренди менеджменту, маркетингу та публічного управління в контексті євроінтеграції»; «Економічний розвиток країн, регіонів та суб’єктів господарювання в умовах глобалізації»; «Актуальні проблеми обліку, контролю, аналізу та фінансів в умовах інформаційного суспільства». Загальна кількість учасників конференції перевищила 150 осіб.

На завершення усім доповідачам було анонсовано надсилання сертифікатів в найближчій перспективі та видання електронного збірника тез. Щиро дякуємо науковій спільноті та здобувачам вищої освіти за проявлений інтерес, участь у науковій дискусії під час роботи академічних платформ. Наука не може бути осторонь війни, інтелектуальна та інформаційна діяльність нині на часі, як ніколи. Беручи участь у заходах такого рівня, ми, безперечно, наближаємо нашу перемогу.

 

Заступник директора ННІЕМ з наукової діяльності проф. Ольга ПавелкоСемінар в рамках проведення фестивалю науки в ННІОЗ

 17 травня 2022р. об 14.30 год. в ННІ охорони здоров҆я відбувся семінар на тему: «Транспортна іммобілізація при пораненнях, надання першої медичної допомоги потерпілим під час ведення бойових дій» в рамках проведення Фестивалю науки в НУВГП.

У семінарі взяли участь: директор інституту д.мед.н., проф. Григус І.М., заступник директора з наукової та грантової роботи к.фіз.вих., доц. Ногас А.О., в.о. завідувача кафедри медико-біологічних дисциплін к.б.н., доц. Гуцман С.В. та викладачі кафедри – к.мед.н., доц. Подоляка П.С., ст. викл. Андреєва О.Б., учасники  наукового гуртка – студенти 1 курсу, групи ФТЕ-11інт. та ФТЕ-11.

Студенти групи ФТЕ-11інт. Масло Владислав, Онищук Тарас, Шлеюк Ірина, Степанюк Марія та Яник Наталія (учасниця АТО) підготували презентацію за темою семінару, де розглядалися питання надання ПМД при кровотечах, переломах, пораненнях грудної клітки, при черепно-мозкових травмах та синдромі тривалого здавлення. Був продемонстрований відео-ролик щодо надання ПМД потерпілим під час ведення бойових дій. В обговоренні взяли участь проф. Григус І.М., доц. Подоляка П.С., ст. викл. Андреєва О.Б. та всі бажаючі. Зокрема, виступила учасниця АТО Яник Наталія, яка розповіла про власний досвід під час військової служби.               

Обговоривши основні питання семінару дійшли висновку, що варто запам'ятати найважливіше правило будь-якої допомоги – це збереження власного життя! Висвітлений матеріал як мінімум допоможе засвоїти основи домедичної допомоги та тактичної медицини, а як максимум – врятувати чиєсь життя!

 
                                                                                                    доц. Ногас А.О.    Науково-практичний семінар
«Наукові проекти молодих вчених» 

11 травня 2022 року відбувся науково-практичний семінар за участі аспірантів спеціальності 081-Право "Наукові проекти молодих вчених" .

Розпочався захід з вітальних слів Савіної Наталії Борисівни, докторки економічних наук, професорки, проректорки з наукової роботи та міжнародних зв'язків та Цимбалюка Валерія Івановича, кандидата юридичних наук, професора, директора Навчально-наукового інституту права, які наголосили на важливості розвитку науки в такий нелегкий для України час та побажали аспірантам успіхів у науково-дослідній роботі. 

Про особливості навчання та акредитації в умовах воєнного стану розповіла присутнім Клюха Оксана Олександрівна, кандидатка технічних наук, доцентка, завідувачка аспірантури та докторантури.

Друга частина заходу була у вигляді презентацій доповідей учасників. І відбувалася за такою програмою:

1. Зінкевич Оксана Володимирівна, кандидатка економічних наук, доцентка, начальниця відділу підготовки здобувачів наукових ступенів організації захисту дисертацій.

Тема доповіді: «Про Порядок присудження наукового ступеня доктора філософії  в НУВГП».

 2. Яковчук Ярослав Володимирович, голова Сарненської районної ради, аспірант ІІ року навчання спеціальності 081-Право.

Тема доповіді: «Діяльність органів місцевої влади під час воєнного стану в Україні»

(науковий керівник: к.ю.н., доц. Міщук І.В.)

 3. Коновейчук Христина Богданівна, староста Марковецького старостинського округу Івано-Франківської області, аспірантка ІІІ року навчання спеціальності 081-Право.

Тема доповіді: «Формування економічної спроможності об’єднаних територіальних громад» (науковий керівник: д.ю.н., проф. Кафарський В.І.).

 4. Сахнюк Віта Володимирівна, старша викладачка кафедри спеціальних юридичних дисциплін Навчально-наукового інституту права, аспірантка ІІІ року навчання спеціальності 081-Право.

Тема доповіді: «Європейські стандарти адміністративно-правового забезпечення права на безоплатну правову допомогу та національне законодавство»

(науковий керівник: к.ю.н., доц. Міщук І.В.)

 5. Бурченко Юлія Василівна, викладачка з правознавства Київського фахового коледжу архітектури, будівництва та управління, аспірантка ІІ року навчання спеціальності 081-Право.

Тема доповіді: «Зарубіжний досвід щодо адміністративної відповідальності за порушення  правил карантину: порівняльний аспект з Україною».

(науковий керівник: к.ю.н., доц. Міщук І.В.)

 6. Гладун Сергій Олегович, помічник судді Нетішинського міського суду, аспірант ІІ року навчання спеціальності 081-Право.

Тема доповіді: «Сучасні проблеми дослідження цивільно-правового захисту порушених прав в земельних правовідносинах»

(науковий керівник: к.ю.н., доц. Водоп’ян Т.В.)

 7. Сивицький Владислав Сергійович, головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Управління державного екологічного нагляду (контролю) природних ресурсів та промислового забруднення Рівненської області, аспірант ІІ року навчання спеціальності 081-Право.

Тема доповіді: «Адміністративно-правове регулювання відносин у сфері поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами» (науковий керівник: к.ю.н. Швець О.М.)

Завершився захід підведенням підсумків, участь у якому взяли наукові керівники аспірантів, викладачі та здобувачі ННІ права.

Вікторія ГРИШКО, кандидатка педагогічних наук,

доцентка кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності,

модератор заходу  

Міжнародна науково-практична конференція
«Актуальні проблеми розвитку сучасного права:
українські реалії та зарубіжний досвід»

Захід відбувся у ННІ права 20 травня 2022 року не передодні Дня науки.

Відкрили конференцію та звернулись до присутніх з вітальними словами Віктор Мошинський – доктор сільськогосподарських наук, професор, ректор НУВГП; Наталія Савіна  –докторка економічних наук, професорка, проректорка з наукової роботи та міжнародних зв'язків НУВГП; Валерій Цимбалюк – кандидат юридичних наук, професор, директор навчально-наукового інституту права НУВГП.

Друга частина заходу відбулася у вигляді доповідей учасників, а саме:

Адам Каспшик, доктор правових наук, завідувач кафедрою адміністрації та охорони довкілля, декан факультету адміністрації та суспільних наук Гуманітарно-природничого університету в Сандомирі, Республіка Польща. Тема доповіді: Система позитивного права:  структура та розвиток.

Альдона Доманська, докторка габілітована, професорка, завідувачка кафедри порівняльного конституційного права Лодзького університету, Республіка Польща. Тема доповідіСтан війни і воєнний стан в польському конституційному ладі.

Євгенія Дуліба, докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри конституційного права та галузевих дисциплін навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне. Тема доповіді: Сучасні актуальні проблеми міграції українців

Александра Балинська, юристка в Peter Law Group, Каліфорнія, США. Тема доповідіШлях до юридичної професії в США

Володимир Кафарський, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри спеціальних юридичних дисциплін навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування м. Рівне. Тема доповіді: Дух законів і права культура сучасного українського і російського суспільства.

Андрій Матвійчук, доктор філософських наук, професор, професор кафедри конституційного права та галузевих дисциплін навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне. Тема доповіді: Всесвітня декларація інформаційних прав суспільства: від концепту до практичного застосування.

Андрій Ляш, кандидат юридичних наук, професор, професор кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності Навчально-наукового інституту права Національного водного господарства та природокористування, м. Рівне. Тема доповідіКорупційна, організована та професійна злочинність : питання співвідношення

Іван Панкевич, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри конституційного права та галузевих дисциплін навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне. Тема доповіді: Конституційні гарантії свободи пересування, вільного вибору місця проживання, права вільно залишати територію України: особливості реалізації в умовах воєнного стану.

Євгенія Булат, докторка юридичних наук, професорка, старша наукова співробітниця Придніпровського наукового центру НАН України і МОН України. Тема доповіді: Деякі напрями подальшого розвитку правової охорони інтелектуальної власності в контексті оновлення чинного цивільного законодавства

Анджей Татара, адвокат адвокатського об'єднання «Сак, Татара, Туньскі та партнери», викладач кафедри адміністративного та фінансового права Інституту правових наук Зеленогурського університету, Республіка Польща. Тема доповідіКонституційне регулювання фінансового права України у контексті.

Після закінчення доповідей відбулася наукова дискусія та обговорення проблемних питань.

Вікторія ГРИШКО, к.пед.н.,

доцент кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності


Науковий семінар кафедри вищої математики

У рамках відзначення днів науки в НУВГП 16 травня 2022 р. кафедрою вищої математики було проведено науковий семінар. У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри та заступниця директора ННІАКОТ з наукової роботи, доцентка, к.фіз.-мат. наук Прищепа Оксана Володимирівна.

Всього було заслухано дев’ять  доповідей, у яких розглядалися важливі питання, пов’язані з  диференціальними рівняннями, функціональним аналізом, математичним аналізом, математичним моделюванням, алгеброю та геометрією й методикою викладання математики.

Особливої уваги заслуговують доповіді член-кореспондента НАН України, доктора фіз.-мат. наук, професора Слюсарчука Василя Юхимовича "Коливання поверхні Землі, спричинені її обертанням, рухом навколо Сонця та скінченною швидкістю гравітації" та доктора пед.н., кандидата фіз.-мат. н., професора, завідувача кафедри Тадеєва Петра Олександровича "Інваріантні образи векторних полів у n-вимірному афінному просторі".

Щорічна науково-практична конференція кафедри хімії та фізики

Традиційно у травні місяці до Дня науки кафедра хімії та фізики проводить щорічну науково-практичну конференцію викладачів та студентів за підсумками 2021-2022 н.р.

До участі в конференції були залучені також науково-педагогічні працівники та студенти Рівненського фахового технічного коледжу НУВГП. Зважаючи на широку тематику наукових досліджень, доповіді конференції оголошувались впродовж двох днів.

Тематика конференції першого дня проходила під назвою "Комплексне очищення металовмісних середовищ та переробка промислових відходів". Впродовж засідання були заслухані виступи, що стосувались розробки способів зменшення витрати хімічних реагентів в системах очищення ферумовмісних стічних вод від операцій травлення; вивчення протолітичної рівноваги як фактору стійкості сироваткових білків; складення узагальнених балансів матеріальних потоків за компонентами стічних вод гальванічного виробництва; застосування нафтових бурових вод для виробництва мікродобрив бору.

Тематика другого дня засідань мала назву «Фізико-хімічні процеси та технології, напівпровідникове матеріалознавство та екологічна безпека». Доповідачі представили результати досліджень щодо основних методів термічного аналізу напівпровідників та синтезу нанокристалів оксиду цинку та гідроцинкіту електролітичним методом. Також заслухали доповіді з екологічної безпеки по проблемам впливу ефективності роботи оборотних систем охолодження ТЕС на величину викидів вуглекислого газу та моніторингу радонової проблеми у м.Рівне у 2021-2022 рр. На конференції також було представлено результати досліджень оцінки механічної енергії штучних супутників Землі та залежності теплопровідності повітря від його вологості.

За результатами оголошених виступів прийнято рішення кафедри про рекомендацію публікації отриманих результатів в наукових виданнях, в т.ч. вісниках НУВГП.

Колектив кафедри хімії та фізикиНауково-практична онлайн-конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів і студентів ННМІ “Сучасні технології у машинобудуванні та транспорті”

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. Цьогоріч він припав на 21 травня.

Уже традиційно в університеті щорічно у травні триває Фестиваль науки. 17 травня 2022 р. у рамках щорічного Фестивалю науки НУВГП 2022 відбулася науково-практична онлайн-конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів і студентів навчально-наукового механічного інституту “Сучасні технології у машинобудуванні та транспорті”, у якій взяли участь 60 учасників. Викладачі та студенти представили цікаві та ґрунтовні доповіді що відображали основні наукові результати усіх кафедр навчально-наукового механічного інституту.

Дякуємо всім учасникам конференції за активну роботу, бажаємо натхнення та подальших творчих успіхів.

                                                                                               Колектив ННМІ

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2022 Національний університет водного господарства та природокористування