РАДА РОБОТОДАВЦІВ ННІАЗ

  • Польовий Володимир Мефодійович директор Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН України д. с-г. н., професор, член-кореспондент НААН України – голова ради
  • Прищепа Алла Миколаївна директор ННІ агроекології та землеустрою, к.с.-г.н., професор –  заступник голови ради
  • Буднік Зінаїда Миколаївна заступник директора ННІ агроекології та землеустрою, к.с.-г.н., – секретар ради

 

СЕКЦІЯ  - Спеціальність 201 «Агрономія» (доктор філософії)

  1. директор Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН України Польовий Володимир Мефодійович, д. с-г. н., професор, член-кореспондент НААН України голова секції;
  2. зав. кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП Клименко Микола Олександрович, д.с.-г.н., професор, гарант ОП 201 «Агрономія» (доктор філософії);
  3. генеральний директор ТОВ "Дедденс Агро", "Ріттер Біо Агро", ТОВ "Кунівське" к- с-г.н., Щербачук Віктор Миколайович;
  4. директор   ТОВ "АГРОХОЛДИНГ "ЗОРЯ""  Панкевич Віталій Юрійович (група компаній Vitagro);
  5. директор філії Інституту родючості ґрунтів у Рівненській області, к.с.-г.н Долженчук Віктор Іванович;
  6. зав. кафедри екології, географії та туризму РДГУ д.с.-г.н., професор Лико Дарія Василівна;
  7. директор департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації  Захарчук Володимир Васильович;
  8. начальник Рівненського Гідрометцентру Масовець Богдан Петрович.

 

СЕКЦІЯ  - Спеціальність 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища» (бакалавр, магістр)

  1. зав. кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП, д.с.-г.н., професор Клименко Микола Олександровичгарант ОП 183 «Технології захисту навколишнього середовища» - голова секції;
  2. професор кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП, д.біо.н.  Бєдункова Ольга Олександрівна, гарант ОП 101 «Екологія»;
  3. начальник відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Національного природного парку Дермансько-Острозький Головко Оксана Ігорівна
  4. директор філії Інституту родючості ґрунтів у Рівненській області, к.с.-г.н Долженчук Віктор Іванович;
  5. зав. кафедри екології, географії та туризму РДГУ д.с.-г.н., професор Лико Дарія Василівна;
  6. директор департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації  Захарчук Володимир Васильович;
  7. начальник Рівненського ГідрометцентруМасовець Богдан Петрович.

 

СЕКЦІЯ  - Спеціальність 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» (бакалавр, магістр)

  1. заступник начальника Управління культури і туризму Рівненської ОДА, начальник відділу туризму Гаврилова Ярослава Кузьмівна – голова секції;
  2. доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи НУВГП, к.е.н. Конарівська Оксана Богданівна, гарант ОП 241 Готельно-ресторанна справа;
  3. доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи НУВГП, к.гео.н Романів Андрій Степанович, гарант ОП 242 Туризм;
  4. директор «Діскавері Tur», м. Рівне  (79.12 Діяльність туристичних операторів; 79.11 Діяльність туристичних агенцій) Вознюк Яна Ісаківна;
  5. директор ТОВ «Міура» (готель «Україна»), м. Рівне (55.10 Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування) Цомбар Лідія Михайлівна;
  6. директор ТОВ «Гойа», м. Київ (56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування) Скорина Тарас Миколайович.

 

СЕКЦІЯ - Спеціальність 207 «Водні біоресурси»  (бакалавр, магістр)

  1. директор ТзОВ «Прогрес» Рівненська обл.,  Здолбунівський р-н, с. Івачків Дацишин Борис Володимирович – голова секції;
  2. зав. кафедрою водних біоресурсів НУВГП, професор, д.біо.н.Сондак Василь Володимирович – гарант ОП 207 «Водні біоресурси»;
  3. начальник Рівненського рибоохоронного патруля Державного агентства рибного господарства у Рівненській області (м. Рівне, вул. Чорновола, 86) Бондар Сергій Олександрович;
  4. начальник Волинського рибоохоронного патруля Державного агентства рибного господарства у Волинській області Куньчик Тарас Миколайович;
  5. провідний іхтіолог рибоохоронного патруля Державного агентства рибного господарства у Волинській областіКлимнюк Олександр Миколайович;
  6. начальник рибдільниці біомеліорації Хмельницької АЕСБратенко Олег Миколайович;
  7. головний рибоводФГ «Вікторія» Рівненська обл., Зарічненський р-н, с. Дібрівськ Швая Олександр Миколайович;
  8. директор (власник) ставу с.Бочаниця, Гощанського р-ну, Рівненської обл. Покойовий Віктор Дмитрович.

 

СЕКЦІЯ  - Спеціальність 201 «Агрономія» (бакалавр, магістр)

  1. директор Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН України, д. с-г. н., професор, член-кореспондент НААН України Польовий Володимир Мефодійовичголова секції;
  2. завідувач кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства НУВГП, к.с.-г.н. Колесник Тетяна Миколаївна , гарант ОП 201 «Агрономія» (бакалавр);
  3. генеральний директор ТОВ "Дедденс Агро", "Ріттер Біо Агро", ТОВ "Кунівське" к- с-г.н., Щербачук Віктор Миколайович;
  4. директор   ТОВ "АГРОХОЛДИНГ "ЗОРЯ""  Панкевич Віталій Юрійович (група компаній Vitagro);
  5. директор філії Інституту родючості ґрунтів у Рівненській області, к.с.-г.н Долженчук Віктор Іванович;
  6. директор Рівненського обласного державного центру експертизи сортів рослин з державною інспекцією з охорони прав на сорти рослин рівненської області, к- с-г.н., Ткачук Святослав Олександрович.

 

СЕКЦІЯ  - Спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» (бакалавр, магістр)

  1. завідувач відділу менеджменту та проектних робіт ДП "Рівненський науково-дослідний та проектний інституту землеустрою" Приймачок Сергій Миколайович -  голова секції;
  2. зав. кафедрою геодезії та картографії, к.т.н., доцент  Янчук Руслан Миколайович, гарант ОП "Геодезія та землеустрій" спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій" (освітній рівень бакалавр);
  3. зав. кафедрою землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики,  к.т.н., доцент Ліщинський Анатолій Георгійович, гарант ОП 193 "Землеустрій та кадастр"  спеціальності "Геодезія та землеустрій" (освітній рівень магістр);
  4. керівник ПП Геопростір Михальчин Андрій Володимирович;
  5. фізична особа-підприємець Орабей Людмила Василівна;
  6. провідний геодезист відділу геодезії служби експлуатації будівель і споруд РАЕС Шпаківський Олег Петрович.

 

СЕКЦІЯ - Спеціальність 205 «Лісове господарство» (магістр)

  1. виконавчий директор СВСК «Агроліс» к.с.-г.н. Гончар Володимир Миколайович - голова секції;
  2. заступник зав.кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП, д.с.-г.н., професор Клименко Олександр Миколайович, гарант ОП 205 «Лісове господарство»
  3. заступник директора Мукачівського держлісгоспу -  Бокшан Юрій Юрійович.

 

Положення про Раду роботодавців ННІАЗ
Положення про Раду роботодавців ННІАЗ