Середина грудня у викладачів кафедри хімії та фізики проходить не лише "під знаком зимової студентської сесії", адже викладачі кафедри не забувають також займатися й профорієнтаційною діяльністю з майбутніми студентами університету.
17 грудня 2024 року у Навчально-науковому інституті агроекології та землеустрою відбулося чергове засідання Вченої ради. На порядок денний було винесено низку важливих питань, що стосуються організації освітнього процесу та підготовки студентів.
У конференц-залі університету у змішаному форматі відбувся круглий стіл на тему: «Освіта для сталого розвитку», де одними з основних спікерів були провідні науковці ННІАЗ.
На підсумкових зборах трудового колективу Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, директор інституту, професор Алла Прищепа, представила результати діяльності за грантовим проектом Еразмус+ «Розвиток освіти в галузі аквакультури та рибальства для Зеленого курсу у Вірменії та Україні: від освіти до екології» AFISHE.
17 грудня 2024 р., у Навчально-науковому інституті агроекології та землеустрою відбулося засідання Навчально-методичної ради з якості освіти. Учасники обговорили актуальні питання забезпечення освітнього процесу та підвищення його якості.
Високий рівень кваліфікації та професіоналізму науковців ННІАЗ доводить долучення наших аспірантів до міжнародної наукової спільноти.
Цьогорічні підсумкові збори трудового колективу Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою відбулися 17 грудня 2024 р. за активної участі викладачів, науковців та адміністрації інституту. Основним питанням порядку денного був звіт директора інституту, професора Алли Прищепи, про підсумки діяльності ННІАЗ за 2024 рік та виконання умов контракту.
16 грудня 2024 року науковці навчально-наукового інституту взяли участь у роботі круглого стола «впровадження екосистемних послуг в Україні: проблеми та перспективи».
Науковці навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, здобувачі вищої освіти взяли участь у онлайн Марафоні присвяченому ESG Day, де обговорювалася важливість екологічно-, соціально-, корпоративно- відповідального бізнесу в умовах глобальних змін.
Інноваційний підрозділ інжинірингова лабораторія "Ноосфера"
Проєкт Національного фонду досліджень України
Науковий парк "Інноваційні технології Рівненщини"
Проєкт енергоефективності "Вища освіта"
INTERADIS
Європейський корпус солідарності Salto
Школа лідерства
Відкритий шкільний університет