Стейкхолдери про важливість спеціальностей 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища

Студенти першого курсу спеціальностей 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища  зустрілися з випускником нашого університету, екс керівником  Виноградівського міжрайонного управління водного господарства Коломисом Станіславом  Михайловичем.

У ході зустрічі було обговорено ряд питань про стан водних ресурсів Закарпатської області, екологічні проблеми регіону, які пов’язані з  глобальними кліматичними змінами.

Студентів зацікавили розповіді про паводки та їхні наслідки, про причини та процеси формування селевих потоків, про вирубування лісів та їхню роль у формуванні гідрологічного режиму водних об’єктів, про проблему поводження з побутовим сміттям.

Під час дискусій зі студентами неодноразово було зроблено наголос про актуальність та потрібність ,для майбутнього професії екологів та технологів захисту навколишнього середовища. Саме від їхньої діяльності буде залежати наскільки наше довкілля буде екологічно безпечне для майбутніх поколінь.

Читайте нас також: