Склад Ради  випускників навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою

Корзун Ростислав Валерійович - начальник Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області – голова ради;

Бєдункова Ольга Олександрівна - д.б.н., заступник директора ННІАЗ з наукової роботи, професор кафедри  екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства –  заступник голови ради;

Петрук Аліна Миколаївна - к.с.-г.н., доцент кафедри водних біоресурсів доцент – секретар ради.

 

СЕКЦІЯ  (Спеціальність 201 «Агрономія» (Доктор філософії))

Фурманець Олег Анатолійович - к.с-г.н., агроном-технолог ТОВ «Захід агропром» (за сумісництвом), доцент кафедри агрохімії ґрунтознавства та землеробства голова секції;

Дімітрієвцева Наталія Володимирівна - к.с-г.н., зав. лабораторії моніторингу та агрохімічної паспортизації ґрунтів Рівненської філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України.;

Собко Зоряна Зореславівна – к.с-г.н., завідувач сектору агрометеорології Рівненського обласного центру з гідрометеорології;

Буднік Зінаїда Миколаївна - к.с.-г.н. заступник директора;

Личук Тарас - к.с-г.н., доктор філософії , Сільське господарство та агропродовольство Канади, Оттава, Канада (Agriculture and Agri-Food Canada, Ottawa, Canada);

 

СЕКЦІЯ  (Спеціальність 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища» (бакалавр, магістр))

Мартинюк Ольга Юріївна - методист відділень хімії та біології, екології та аграрних наук РМАНУМ голова секції;

Науменко Роман Миколайович - начальник департаменту екології Dyckerhoff Cement Ukraine;

Бєдункова Ольга Олександрівна - д.б.н., заступник директора ННІАЗ з наукової роботи, професор кафедри екології, ТЗНС та ЛГ;

Головко Оксана Ігорівна  - начальник відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Національного природного парку Дермансько-Острозький;

Собко Дмитро Юрійовичдержавний екологічний інспектор Поліська державна екологічна інспекція;

 

СЕКЦІЯ  (Спеціальність 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» (бакалавр, магістр))

Кушнірук Юрій Степанович - к.г.н., доцент кафедри голова секції;

Громаченко Катерина Юріївна - к.с.-г.н., доцент кафедри;

Редька Дмитро Олегович - менеджер на лайнері Spectrum of the Seas США;

Мельник Марія Володимирівна - менеджер з туризму агенції «Синдбад-Теревел-С»;

Шевчук Микола Миколайович  - менеджер в готелі «Royal Bay» в Болгарії;

 

СЕКЦІЯ (Спеціальність 207 «Водні біоресурси»  (бакалавр, магістр))

Климнюк Олександр Миколайович - провідний іхтіолог рибоохоронного патруля. Державного агентства рибного господарства у Волинській області – голова секції;

Бігун Василь Костянтинович - к.б.н.,старший лейтенант, офіцер Державної прикордонної служби України;

Куньчик Тарас Миколайович - начальник Волинського рибоохоронного патруля Державного агентства рибного господарства у Волинській області;

Братенко Олег Миколайович - начальник рибдільниці біомеліорації Хмельницької АЕС;

Швая Олександр Миколайович - головний рибоводФГ «Вікторія» Рівненська обл., Зарічненський р-н, с. Дібрівськ;

 

 СЕКЦІЯ  (Спеціальність 201 «Агрономія» (бакалавр, магістр))

Фурманець Олег Анатолійович - к.с.-г.н., доцент кафедри, агроном-технолог ТОВ "Захід Агропром" – голова секції;

Галабурда Сергій Олександрович - директор ТОВ "Гоща Мілк";

Кулик Сітлана Миколаївна -  к.с.-г.н., старший науковий співробітник Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН України;

Гриневич Святослав Степанович - торговий представник компанії KWS Ukraine у Західному регіоні;

Дідус Оксана Вікторівна -  завідувач лабраторії елеватора ТОВ "Традекс Агрі";

 

СЕКЦІЯ  (Спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» (бакалавр, магістр))

Таргоній Сергій Георгійович - начальник Управління земельних відносин виконавчого комітету Рівненської міської ради – голова секції;

Дубич Сергій Валерійович - начальник Міськрайонного управління Держгеокадастру у Рівненському районі та м. Рівному;

Головко Олександр Миколайович - директор Рівненської регіональної філії ДП "Центр ДЗК";

Придатко Олександр Миколайович - експерт з просторового планування та управління ресурсами Програми "U-LEAD з Європою";

Воробей Віталій Анатолійович - директор ТОВ Фірма "ВЧ";

 

СЕКЦІЯ (Спеціальність 205 «Лісове господарство» (магістр))

Гончар Володимир Миколайович - виконавчий директор СВСК «Агроліс», к.с.-г.н.  – голова секції;

Клименко Олександр Миколайович - заступник зав.кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП, д.с.-г.н., професор , гарант ОП 205 «Лісове господарство»;

Бокшан Юрій Юрійович - заступник директора Мукачівського держлісгоспу.

 

Положення про Раду випускників ННІАЗ
Положення про Раду випускників ННІАЗ