Звіт про роботу інформаційно-обчислювального центру

24.12.21 р. інформаційно-обчислювальним центром підведено підсумки службової діяльності за рік. Робота  центру спрямовувалась за наступними основними напрямами: експлуатація та розвиток інформаційних систем, підтримка і розвиток інформаційних технологій, інформаційно-технічне забезпечення навчального процесу.

Серед основних досягнень 2021 року визначено наступні:

• Виконано щорічне оновлення комп’ютерної техніки в кількості 100 шт.
  • Замінено обладнання комп’ютерних мереж в 3 комп’ютерних аудиторіях та 19 адміністративних кабінетах.
  • Закуплено і розгорнуто для навчальної платформи Moodle новий сервер https://exam.nuwm.edu.ua/)  зі збільшенням апаратних потужностей та оптимізовано бази даних, що забезпечує навантаження 2500 одночасних сесій користувачів, які проходять тестування.
  • Здійснено мультимедійний супровід та онлайн-трансляції проведених в університеті форумів, іспитів та конференцій.
  • Прокладено волоконно-оптичний кабель між навчальним корпусом № 3 та Інститутом післядипломної освіти НУВГП, що надало можливість підключити ІПО до локальної мережі університету.
  • Забезпечено технічний супровід та адміністрування апаратно-програмного комплексу кадрового та бухгалтерського обліку Is-pro, здійснено програмний перехід на 8 версію, що в подальшому дасть можливість обміну інформацією по АРІ-протоколу з іншими системами.
  • Розроблено та введено в експлуатацію платформу Силабусів (вебсайт для публікації концепції освітніх програм та навчального плану для студентів).
  • В системі електронного документообігу підготовлено та впроваджено нові бізнес-процеси:“Табель обліку”, “Табель обліку (погодинка)”, “Табель обліку ІПО”, “Акт НДЧ”, “Акт прийому-передачі основних засобів”, “Акт прийому-передачі запасів”, “Контракт”, “Заява на звільнення”, що дало змогу оперативно опрацьовувати документи в умовах карантинних обмежень. Всього за рік в ЕДО створено та опрацьовано 20658 документів.
  • Розроблено і введено в експлуатацію вебпортал НУВГП (nuwm.edu.ua) на ядрі Joomla CMS за напрямками та діяльністю згідно з існуючим брендбуком.

За результатами експрес-аналітики по www.nuwm.edu.ua з 1 грудня 2020 по 1 грудня 2021 року: всього 915 647 унікальних переглядів, унікальних користувачів 106 480, з них нові 95 535, 301 341 сеансів, ті, що повернулися  - 76 % та нових – 23 %.

Отримано 1 місце в обласному конкурсі вебсайтів навчальних закладів.

• Розроблено та впроваджено нову версію унікального сервісу публічного голосування (vote.nuwm.edu.ua).
  • Продовжено розробку мобільного додатка “Мій НУВГП” для Android OS, Apple OS, а саме:
  • Введено в експлуатацію нову версію Калькулятора ЗНО (start.nuwm.edu.ua) 7. Розроблено Карту студентського кампусу (map.nuwm.edu.ua).
  • Забезпечено адміністрування корпоративних пошт (всього 21 090 облікових записів, з них   9 073 студентські облікові записи).
  • Організовано та забезпечено технічний супровід  медіа- та онлайн-трансляцій на YouTube і Facebook.
  • Розроблено і впроваджено синхронізацію академічних та збірних вибіркових груп методами  API з ПС-студент в НП Moodle (Автоматизовану систему керування розроблено спільно з відділом ЕКС - cp.nuwm.edu.ua).
  • Впроваджено синхронізацію даних між локальною інформаційною системою на основі програм пакету “Деканат” та “Єдиною державною електронною базою з питань освіти” (ЄДБО).
  • Забезпечено функціонування сервісу запобігання плагіату.

Детальніше із  результатами діяльності центру можна ознайомитись в доданому файлі.

Віталій НАЗАРУК,
інформаційно-обчислювальний центр

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою