Енергоефективність закритих зрошувальних систем України

Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію «Науково-практичні засади підвищення енергоефективності закритих зрошувальних систем» за загальною редакцією академіка НААН України Василя Сташука, авторами якої є доктори наук Євгеній Герасімов (кафедра гідротехнічного будівництва та гідравліки) та Анатолій Рокочинський (кафедра водної інженерії та водних технологій), а також кандидат наук Наталія Приходько (кафедра водної інженерії та водних технологій).

В даній монографії теоретично узагальнено й запропоновано нове вирішення актуальної науково-практичної проблеми щодо підвищення енергетичної та загальної ефективності закритих зрошувальних систем України на підставі запровадження ресурсного оцінювання ефективності їх функціонування. Зокрема монографія підготовлена з використанням результатів досліджень виконаних на базі  науково-дослідної лабораторії оптимізації та автоматизації управління у водній інженерії та водних технологіях із застосуванням програмного комплексу для обґрунтування проектних рішень при створенні та функціонуванні водогосподарсько-меліоративних об'єктів у змінюваних сучасних умовах.

Монографія призначена для здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології», науковців, що досліджують питання ресурсозбереження у зрошенні та підвищення ефективності зрошувальних систем, а також для працівників експлуатаційних підрозділів закритих зрошувальних систем.

З монографією можна ознайомитися перейшовши за покликанням

Вітаємо авторів з таким важливим та цінним результатом їхньої наукової діяльності.

Наталія ПРИХОДЬКО,
кафедра водної інженерії та водних технологій

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою