Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»

24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм».

За підсумками першого етапу ІІ туру конкурсу наукова робота Вітрук Наталії, студентки 4 курсу спеціальності «Туризм» НУВГП, була визначена серед кращих і рекомендована до захисту на підсумковій конференції. Загалом було подано 107 наукових робіт з 21 регіону України, від 59 закладів вищої освіти. Захист відбувся дистанційно з використанням сервісу Zoom.

Цього року конкурс проходив на базі Київського національного торговельно-економічного університету. На підсумковій конференції наша студентка, Наталія Вітрук, доповідала про результати своїх досліджень на тему «Туристичний потенціал нематеріальної культурної спадщини Рівненської області» і в результаті успішного захисту здобула друге місце.

Підготувала переможця Яковишина Маргарита Сергіївна, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Для Наталії участь у конкурсі стала чудовою можливістю показати свою позицію та поділитися своїми ідеями щодо розвитку туристичної галузі. Це незабутній досвід, який можна буде використати в майбутньому.

Ящук Світлана

Читайте нас також: