Зовсім нещодавно завершилося навчання та чергове підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університету у Школі лідерства за темою: «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для ЗВО України 2021-2027 рр.». Навчання передбачало аудиторні заняття та самостійну роботу – разом 0,3 кредити ЄКТС.
Це унікальна ініціатива нашого університету, яка вже котрий раз гуртує мотивованих представників академічного середовища. Школа спрямована на актуалізацію вмінь у сфері управління освітніми процесами й впровадження нових методів і підходів до вищої освіти в цілому.
Директори ННІ, гаранти освітніх програм, завідувачі кафедр, керівники підрозділів, викладачі університету створили феноменальну атмосферу навчання, взаємозбагачення та розвитку спільних проектів.
Протягом навчання учасники працювали у двох групах із власними проєктами, які планують втілювати.
Результатами навчання стали:
- Можливість зареєструватися на Платформі ЄС для конкурсів, що координуються ЕАСЕА: Funding and Tendering Opportunities Portal (FTOP).
- Визначити напрямки проєктів і потенційних партнерів шляхом вивчення результатів та учасників завершених проєктів: Платформа результатів проєктів (EACEA) База проєктів Еразмус+, Темпус, Жан Моне (сайт НЕО).
- Налагодити комунікацію та взаємодію з представниками (експертами в спорідненій галузі) з країн ЄС.
- Розробити опис ідеї проєкту для програми Еразмус+.
Сучасний Університет – це високий рівень освітніх послуг, наукових досліджень, які стають можливими завдяки успішному менеджменту, правильному маркетингу, нетворкінгу та ще низці складових. Саме завдяки таким проєктам, як «Школа лідерства», ми маємо змогу здобути всі потрібні знання та навички, аби реалізувати свої ініціативи. І саме ці ініціативи стануть вагомими не лише для долі нашого університету, а й для майбутнього української освіти загалом.
Віримо, що науково-педагогічні працівники зможуть сповна реалізувати власні проєкти на практиці в освітньому середовищі.
Висловлюємо щиру вдячність Аллі Вікторівні Кучеровій, завідувачу сектору грантової роботи, яка провела навчання та консультування науково-педагогічних працівників. Наголосимо, що саме завдяки нашій черговій співпраці науково-педагогічні працівники університету мали можливість покращити та реалізувати свої непересічні ідеї.
Тамара КОСТЮКОВА,
науково-методична рада
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...