Змагання з міні-футболу у залік ХХІІІ спартакіади НУВГП

У період з 27 вересня по 05 жовтня 2021 року на майданчику зі штучним покриттям спортивного комплексу НУВГП проходили змагання з міні-футболу у залік ХХІІІ спартакіади НУВГП, в яких взяли участь вісім команд навчально-наукових інститутів, які були розділені, згідно з жеребкуванням, на дві підгрупи.

До групи А увійшли команди ННІП, ННІОЗ, ННІВГП та команда ННІЕМ. До групи Б відповідно ННІБА, ННМІ, ННІАЗ та команда ННІАКО.

За регламентом змагань перші дві команди кожної з підгруп виходили до півфіналів. Першу півфінальну пару склали команди ННІОЗ та команда ННІАЗ. В цій парі перемогу у серії післяматчевих штрафних ударів святкувала команда ННІОЗ, при чому це була точна копія минулорічного півфіналу. Другим фіналістом стала команда ННІБА, яка перемогла команду ННІП з мінімальним рахунком 1:0.

Володарем бронзових медалей стала команда ННІП, яка у грі за третє місце перемогла команду ННІАЗ з рахунком 4:3. В свою чергу у фінальному поєдинку сильнішою стала команда ННІБА, яка перемогла команду ННІОЗ з рахунком 2:1. Кращим гравцем змагань було визнано Тумка Сергія ННІБА.

Юрій КОСОБУЦЬКИЙ,
кафедра фізичного виховання