Змагання з міні-футболу

Змагання з міні-футболу у залік ХХІV спартакіади НУВГП

У період з 03 жовтня по 19 жовтня 2022 року на майданчику зі штучним покриттям спортивного комплексу НУВГП проходили змагання з міні-футболу у залік ХХІV спартакіади НУВГП, в яких взяли участь вісім команд навчально-наукових інститутів, які були розділені, згідно із жеребкуванням, на дві підгрупи.

До групи А увійшли команди ННІАКОТ, ННІБА, ННІВГП та команда ННМІ. До групи Б відповідно ННІОЗ, ННІП, ННІАЗ та команда ННІЕМ. За регламентом змагань перші дві команди кожної з підгруп виходили до півфіналів. Першу півфінальну пару склали команди ННІБА та команда ННІАЗ. В цій парі перемогу святкувала команда ННІАЗ. Другим фіналістом стала команда ННІОЗ, яка перемогла команду ННІАКОТ.

Володарем бронзових медалей стала команда ННІБА, яка у грі за третє місце перемогла команду ННІАКОТ з рахунком 1:0. В свою чергу у фінальному поєдинку сильнішою стала команда ННІОЗ, яка перемогла команду ННІАЗ. Основний час гри завершився у нічию 0:0, а у серії післяматчевих шестиметрових ударів фортуна посміхнулася навчально-науковому інституту охорони здоров’я 6:5 на користь ННІОЗ.

Склад команди переможців:

1. Козлюк Микита
  2. Шух Дмитро
  3. Протасевич Михайло
  4. Ібрагімов Роман
  5. Кулик Михайло
  6. Устимець Назар
  7. Петров Владислав
  8. Левков Данило
  9. Дацюк Андрій
  10. Ільницький Владислав
  11. Чорнобай Дмитро