Збудуємо світле майбутнє разом

Мурал «Збудуємо світле майбутнє разом» випускниці Анастасії Дячук відкрито у шостому корпусі НУВГП

Відтепер наші майбутні  архітектори і будівельники, викладачі та співробітники закладу, долаючи сходи до  третього поверху шостого корпусу НУВГП,  можуть милуватися чудовим муралом, а не просто споглядати на однотонний колір стіни.  Авторка стінопису –  наша випускниця-архітекторка Анастасія Дячук (Ледяєва).

Як розповіла Анастасія, вона «поклала око» на цю стіну ще з першого курсу. Проте тоді точно не знала, як саме виглядатиме мурал. У зв’язку із останніми подіями вирішила зобразити мапу України з окремими  сюжетами: на сході – військові з українським прапором, на півдні – поле з соняхами та  пшеницею, а в центрі  – наших майбутніх архітекторів і  будівельників за роботою. Допомагав художниці у реалізації задуманого її чоловік, теж художник  – Назар Дячук. Реалізувати задумане вдалося за рахунок коштів благодійного фонду ННІБА.

Ректор Віктор Мошинський подякував художниці за таку чудову роботу і закликав усіх присутніх на урочистості студентів проявляти ініціативу та  долучатися зі своїми ідеями та проєктами до університетського життя. Адже стін  для  концептуальної творчості   в університеті вистачає!

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Більше фото в Facebook

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою