07 лютого 2024 року на базі ННІ кібернетики, інформаційних технологій та інженерії запрацювала Школа молодого викладача. Відбулася перша міжкафедральна зустріч молодих викладачів – Гаврилюка Максима, Бойчури Михайла та Сидора Андрія з наставниками школи.
На занятті були представлені візія та цінності Школи молодого викладача, план зустрічей на 2 семестр 2023-2024 н.р. Розглянуті методи та прийоми щодо налагодження комунікації зі студентським колективом, визначення лідера у групі, вміння співробітництва із лідером та групою. Обговорювалися різні види взаємостосунків між молодим викладачем та здобувачами освіти. Презентовано виставку посібників та книг на тему «Успішне проведення заняття у закладі вищої освіти». В організації зустрічі брали участь працівники наукової бібліотеки НУВГП.
Ініціаторами започаткування Школи молодого викладача виступило керівництво ННІ КІТІ і викладачі кафедри комп’ютерних технологій та економічної кібернетики. Очолює Школу молодого викладача Ольга Юзик, доктор педагогічних наук, професор кафедри КТЕК.
Візія Школи молодого викладача – надання допомоги молодим викладачам у всесторонній професійній реалізації себе: ознайомлення з новими формами та методами навчання, професійні настанови щодо планування вебінарів та участі у майстер-класах з методики роботи зі здобувачами вищої освіти, навчання організації науково-дослідницької роботи молодих викладачів та активне залучення їх до проєктних груп із розробки нових проєктів.
ШМВ передбачає організацію зустрічей із провідними фахівцями – академіками НАН України, докторами педагогічних наук, авторами та розробниками трендових підручників та посібників із педагогіки та методик викладання фахових дисциплін, вчителями-методистами, заслуженими працівниками освіти України, провідними фахівцями ІТ-галузі.
Тетяна БАБИЧ,
кафедра комп'ютерних технологій та економічної кібернетики
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі новини за тематикою
-
«Технології захисту навколишнього середовища»
На базі НУВГП відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...
-
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»
24 березня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт...
-
Ґрунтовий марафон «100 миль+»
7 серпня 2021 року відбувся дев’ятий Ґрунтовий марафон «100 миль+», який являє собою маршрут...
-
День Гідності та Свободи
Шановна університетська спільното! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього...
-
Енергоефективність закритих зрошувальних систем України
Хочемо поділитися з вами ще одним вагомим результатом наукової діяльності наших науковців – видано монографію...