Заключено договір з новим агентом по набору іноземних студентів

21 жовтня 2021 в стінах НУВГП було заключено договір з агентом по набору іноземних студентів паном Родріком Епенда, який є очільником компанії “World Business Agency”.

Пана Епенда приймала в себе проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Наталія Савіна, на зустрічі були присутні директор Центру міжнародного співробітництва та освіти Ігор Тимощук і начальник відділу міжнародних зв’язків Леонід Бадинський.

Компанія “World Business Agency” спеціалізується на подорожах та інших освітніх послугах, які функціонують між Україною та Демократичною Республікою Конго.

Заключення даного договору сприятиме профорієнтаційній роботі серед громадян Демократичної Республіки Конго з метою залучення до навчання в НУВГП потенційних абітурієнтів, допомоги в оформленні всіх необхідних документів та розширенню навчально-освітнього процесу.

Надіємося на подальшу плідну співпраці в сфері набору іноземних студентів до лав НУВГП.

Вікторія СВИРІПА,
відділ міжнародних зв’язків