Захист звітів з дуальної форми освіти за спеціальністю 201 Агрономія

Перший тиждень травня для студентів-агрономів НУВГП та їхніх викладачів завершився успішним захистом звітів з дуальної освіти, який вперше проходив за динамічним графіком, щоб зекономити час онлайн присутності кожного студента-дуальника, який виконує важливу стратегічну місію в цей непростий час - веде посівну кампанію на своєму підприємстві.

У весняному семестрі 2021-2022 н.р. кількість студентів-дуальників за спеціальністю 201 Агрономія зросла до 11 осіб. Студенти-дуальники та їхні керівники задоволені досвідом дуальної освіти та можливостями сучасної практичної підготовки в реальних виробничих умовах, які надає ця форма освіти. Звісно, є і недоліки в такій освіті, які потрібно аналізувати та покращувати цю форму освіти, але в жодному разі не відмовлятися від неї. Наразі ми дуже вдячні роботодавцям за співпрацю із ННУВГП. Роботодавцями наших студентів-дуальників є: ТОВ «Західна агровиробнича компанія», ТОВ «Дедденс Агро», ТОВ «Фаворит Агро», ТОВ «Агрохолдинг Зоря», ТОВ «Агро Класік», ТОВ «Медовий край», ТОВ «Радивилів Агро», ТзОВ «Промоушн Аутсорсинг» та ін.

Дякуємо Вам, шановні роботодавці, та сподіваємося на посилення співпраці та розбудову даульної освіти в НУВГП!

Тетяна КОЛЕСНИК,
кафедра агрохімії, ґрунтознавства та землеробства

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою