Захист бакалаврських робіт ОП Журналістика

27 червня 2024  року відбувся успішний захист кваліфікаційних бакалаврських робіт здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Журналістика» кафедри журналістики та українознавства Національного університету водного господарства та природокористування.

Творчі проєкти випускників вражали своєю різноманітністю і охоплювали широкий спектр тематик: від документального кіно до журналістських видань і відеопроєктів.

Загальна атмосфера захисту була напруженою, але сприятливою для розвитку та професійного зростання кожного учасника. Екзаменатори відзначали високий рівень підготовки студентів та активну участь у дискусіях під час захисту, що свідчить про серйозний підхід до вивчення та реалізації власних ідей.

Захисти відбувалися перед кваліфікованими екзаменаторами з кафедри журналістики та українознавства, які представляють різні наукові ступені та великий досвід у відповідних галузях. Наставником більшості студентів був д.ф,н., професор Володимир Миколайович Супрун,  який (що обуло очевидно) заслуговує на повагу серед студентів і колег.

Теми дипломних робіт були надзвичайно різноманітними, а саме:

Відеоподкасти про релокований бізнес;

Документальний фільм "TRWAJ CHWILO (Зупинись на мить)";

Відеосюжет про регіональний бізнес "ПП «Сакура»: історія успіху";

Журнал "THE HOUSE" про проєкти, будівництво, дизайн;

Жіночий журнал "Pro BEAUTY" про здоров’я і красу;

Документальний фільм "РІВНЕ ДОБРОВІЛЬНЕ. 2022";

Туристичний журнал "ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ" про культуру, мистецтво, подорожі;

Спецвипуск газетного видання "Новини Рокитнівщини" про волонтерство;

Брендбук кафедри журналістики та українознавства у парадигмі комунікативного маркетингу;

Авторський документальний фотопроєкт "Тил. Місто. Надія";

Регіональний інформаційно-розважальний журнал "YOUTH LIFE" про життя студентської молоді;

Регіональний інформаційно-розважальний журнал "ПУЛЬС МІСТА".

Кожен студент мав можливість презентувати свої ідеї перед впливовими екзаменаторами, які не лише оцінювали науковий та технічний аспекти робіт, але й надавали конструктивні поради щодо покращення проєктів.

Особливо цікаво було бачити, як студенти демонстрували свою креативність і вміння працювати з різними медіаформатами. Наприклад, один з проєктів фокусувався на створенні брендбуку для кафедри, де студенти не лише проаналізували наявні маркетингові стратегії, а й розробили власну концепцію, що відповідає сучасним вимогам.

Інші проєкти, такі як журнал про будівництво та дизайн або відеосюжет про історію успіху регіонального бізнесу, свідчать про глибоке розуміння студентами вибраних тем і їх здатність ефективно комунікувати через медійні платформи.

Таким чином, захист дипломних робіт групи Жур-41 став важливою подією не лише для студентів, але й для всієї кафедри, підкресливши високий професіоналізм майбутніх журналістів та їх готовність до викликів сучасної медіаіндустрії.

Олександр ДЕЙНЕКА,
студент групи Жур-11 ОП «Журналістика»

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою