З новим початком!

Дорогі студенти, викладачі та працівники Національного університету водного господарства та природокористування!

Сьогодні ми з Вами з новими силами, новими бажаннями та амбіціями вриваємось у новий навчальний рік! Минулий рік кинув нам десятки викликів, з якими ми, на мою думку, успішно справились. Ми змогли не лише утримати свої позиції, а і покращити свої місця в усіх рейтингах, для прикладу 47-е місце в «ТОП-200 Україна» або 16-е місце за комплексним показником діяльності від МОНУ.

Цей же рік обіцяє стати ще важчим та дати ще більші поштовхи до розвитку. Нас чекає багато цікавого: боротьба з Covid-19 (до слова більше 65% науково-педагогічного персоналу уже двічі вакциновані), нові виклики з реформами освіти, новий підхід до навчального процесу, а також вибори ректора у вересні.

Я переконаний, що як би не складались обставини, наш університет, а насправді варто сказати колектив нашого університету, гідно справиться з усіма проблемами, прийме будь-які виклики та стане іще на порядок успішнішим.

Бажаю усім нам успішного року, прошу викладачів не лише навчати, а і всіляко підтримувати студентів, а студентів – брати від викладачів максимум знань та неоціненно важливого досвіду, що знадобиться в майбутньому.

Здоров’я, терпіння та миру нам усім! З 1 вересня!

Віктор МОШИНСЬКИЙ

Читайте нас також: