З Днем Збройних Cил України

6 грудня ми відзначаємо День Збройних Cил України – свято мужності, героїзму і відваги.

Щодня тисячі бійців ЗСУ – чоловіків та жінок – захищають країну на передовій, відбивають атаки ворога на землі, у воді та в повітрі, стримують загарбника в Донецькій та Луганській, Херсонській, Запорізькій областях.

ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність понад усе.

Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо очистити українську землю від російських окупантів та побудувати світле майбутнє. Надію українців неможливо здолати, тому що ми віримо в Збройні Сили України.

Вітаю усіх військовослужбовців, які щодня, щохвилини боронять нас від рашистської навали. Серед них є і наші працівники, випускники та студенти. Схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які віддали своє життя за Батьківщину. Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Віктор МОШИНСЬКИЙ,
ректор НУВГП

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою