З Днем працівника освіти

З Днем працівника освіти!

Колеги, вітаю вас зі  святом – Днем працівника освіти України!

Можливо, не випадково цьогоріч цей день ми відзначаємо на Покрову. Нині маємо дуже широку лінію військового фронту, проте хочу сказати, що освітяни – теж ті ще воїни. Щодня ми з вами робимо надважку працю, навчаємось самі, вдосконалюємось, аби передавати свої знання юному поколінню. Щодня ми навчаємо, спілкуємось зі студентами та направляємо їх. Щодня ми робимо нові наукові відкриття, беремо участь в грантових та інших проєктах. Щодня ми намагаємось змінити щось в собі, освіті та світі довкола нас.

І це все дуже важко, особливо в умовах турбулентності сучасності: глобальні пандемії, війна, дистанціювання, моральний тиск тощо. Я б назвав наш університет центром світла, інтелекту і гармонійного суспільства в цей непростий час. І надалі цей статус лише поглиблюватиметься.

З нагоди свята хочу подякувати усім своїм колегам, усім студентам, партнерам університету – ви моя сім’я. Бажаю вам здоров’я, спокою, витримки, наснаги і мирного неба. Разом – ми переможемо!

Віктор МОШИНСЬКИЙ,
ректор

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою