З Днем працівника освіти

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника освіти!

Професійні здобутки викладачів, якісна підготовка наших випускників, перемоги студентів  на олімпіадах і конкурсах наукових робіт – все це свідчить про високий рівень підготовки у нашому закладі  і вашу сумлінну та старанну працю.

Багато перепон виникало і є  на цій дорозі: спершу - пандемія, а зараз  - вторгнення ворога на нашу суверенну територію. Проте ви і надалі виконуєте свій професійний обов’язок  - навчаєте і вчитеся,  підвищуєте свій  професійний і  загальнокультурний рівень,  педагогічну майстерність.

Щодня наш  колектив вносить свій вклад у підготовку висококваліфікованих фахівців, передаючи теоретичні знання,  уміння,  навички.

Багато хто з наших колег, студентів та випускників  зараз перебувають у лавах ЗСУ, тероборони,  займаються волонтерством. Велика вдячність і шана вам! Віримо, вже незабаром буде виборена довгоочікувана Перемога і кожен з вас продовжить свою справу.

У цей день зичу вам мирного неба,  незламного духу, впевненості у собі та в Україні. Вперед до Перемоги кожен на своєму місці!

Віктор МОШИНСЬКИЙ,
ректор НУВГП

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою