З Днем Незалежності та Державного прапора України

Шановна університетська спільнота!

Щиро вітаю Вас із  головним святом Держави - Днем Незалежності України, а також Днем Державного прапора України!

День Незалежності України – особливе свято для кожного з нас. Воно уособлює в собі не лише день народження держави в тому вигляді, якому ми її знаємо сьогодні, а й пам’ять про наших предків, завдяки яким ми господарі на своїй рідній українській землі. Проте, на жаль, ми знову змушені доводити ворогу, хто господар на нашій українській землі. І ціна цього доказу дуже висока: це не лише життя наших захисників, наших Героїв, але і життя ні в чому не винних цивільних, а тим паче - майбутнього нашої держави – маленьких українців…
Зараз найголовніше - впевнено йти вперед та боротися за Перемогу. І кожен на своєму місці наближає цю довгоочікувану мить щохвилини. Від кожного з нас залежить, якою бути нашій Державі далі, як житимуть у ній наші нащадки. Будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього Батьківщини. Усі ми повинні робити те що вміємо і можемо: працювати, навчати, волонтерити та вчитися.
Наш прапор - це символ Свободи і Незалежності, слави і відродження України. Саме цей символ - синьо-жовтий стяг, вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на героїчні вчинки заради своєї України.
Бажаю Вам та Вашим родинам мирного неба, згуртованості, єднання, сил і наснаги. Зі святом Вас!
Слава Незалежній Україні, Героям її слава!

Віктор Мошинський,
ректор

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою