З Днем Незалежності

Шановна університетська спільното! Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!

24 серпня Україна відзначає 33-тю річницю незалежності. Це результат  тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу. І за це ми боремось сьогодні. Цей день – символ нашої свободи, єднання та незламності. Щиро дякуємо  Збройним Силам України за можливість жити, працювати та дивитися  з вірою в майбутнє. Низький уклін тим, хто поклав своє життя за нашу незалежність. Серед таких є і наші викладачі, і студенти.

Ми пишаємося усіма воїнами, які є прикладом мужності і патріотизму. В  НУВГП навчаються  студенти, які  беруть безпосередню участь в бойових діях, виборюючи непорушність кордонів та територіальну цілісність. А ми у цих складних  умовах продовжуємо працювати і навчатися. Кожен з нас, відчуваючи відповідальність за майбутнє, допомагає боронити незалежність, наближаючи перемогу щоденною працею.

Україна платить високу ціну свободи, адже знає справжню вартість незалежності, волі та демократії.

Бажаю  кожній українській родині мирного неба, непохитної віри, сімейного затишку та щасливого майбутнього у вільній процвітаючій країні.

Слава Україні! Героям слава!

Віктор МОШИНСЬКИЙ,
ректор НУВГП

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua