З Днем Конституції

Шановна університетська спільното!

Щиро вітаю Вас із Днем Конституції України – одним із найважливіших свят в історії нашої держави! Український народ завжди прагнув незалежності та свободи, тому ухвалення Конституції України було важливим кроком становлення нас як держави. Це головний оберіг державності й демократії, гарантія соборності нашої країни.

Саме 28 років тому Верховна Рада ухвалила Основний Закон України.

Для нашої держави це свято є особливим, адже шлях України до незалежності був довгим і тернистим. Ухвалення Конституції закріпило правові основи самостійної України, її  суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Даючи відсіч ворогу, ми продовжуємо рішуче відстоювати наші цінності, наше право на життя і свободу, закріплені Конституцією і на яких будується сучасна правова держава.

У цей урочистий день щиро бажаю зміцнення добробуту наших родин та правового  розвитку нашої держави  під час війни і після нашої перемоги.

Віктор МОШИНСЬКИЙ,
ректор НУВГП

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою