Як навчаємось з 26 жовтня

Шановні колеги та студентство!

Як Вам відомо, з 26 жовтня 2021 року Рівненщина, в т.ч. місто Рівне, потрапляє в червону карантинну зону.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-558 від 21.10.2021 р. «Про організацію освітнього процесу під час епідемічної небезпеки», протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області № 35 від  23.10.2021 р. та протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської територіальної громади № 23 від 25.10.2021 р.  «Про встановлення на території Рівненської області ’’червоного” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19» в нашому університеті запроваджуються наступні основні зміни в організації робочого та навчального процесу:

• для здобувачів усіх рівнів, курсів та форм навчання запроваджується система організації освітнього процесу в режимі онлайн (дистанційне навчання);
  • для співробітників, педагогічних працівників та допоміжного персоналу університету запроваджується гнучкий (дистанційний) режим роботи;
  • заплановані на території університету заходи, події та наради дозволяються лише при 100% вакцинації присутніх.

З детальною інформацією про зміни в навчальному та робочому процесі можна ознайомитись у наказі нижче.

Також просимо слідкувати за новинами на нашому сайті та публікаціями в соціальних мережах аби отримувати оперативну інформацію про майбутні зміни.

Також, закликаємо усіх до вакцинації. Наступний її етап відбудеться вже 28 жовтня в навчальному корпусі №7. Для того аби потрапити туди, варто звертатись до начальника служби цивільного захисту Василя Панасюка (тел.:096 902 1006)

Відділ зв'язків з громадскістю

Читайте нас також: