XXV Універсіади НУВГП з волейболу

Завершились змагання з волейболу серед інститутів в залік XXV Універсіади НУВГП. У змаганнях взяли участь близько вісімдесяти студентів. Вісім команд були поділені на дві підгрупи. До групи А увійшли команди ННІБА, ННМІ, ННІАЗ та ННІАКОТ. Група В – команди ННІЕАВГ, ННІЕМ, ННІОЗ та ННІП.

В групі А перше місце посіла команда ННІБА, яка виграла з однаковим рахунком 2:0 всіх суперників. На другому місці опинилася команда ННМІ, яка зуміла обіграти команди ННІАКОТ та ННІАЗ також з рахунком 2:0, а студенти ННІАКОТ в напруженій боротьбі обіграли ННІАЗ з рахунком 2:1.

В групі В, одержав три перемоги, першою стала команда ННІЕМ. Другою з двома перемогами була команда ННІЕАВГ, а волейболісти ННІОЗ, обігравши команду ННІП з рахунком 2:0, посіли третю сходинку.

В грі за сьоме місце команда ННІАЗ перемогла команду ННІП – 2:1.

Студенти ННІОЗ стали п’ятими, вигравши з рахунком 2:0 команду ННІАКОТ.

Півфінали принесли наступні результати: ННМІ-ННІЕМ – 2:0, ННІБА-ННІЕАВГ – 2:1.

В матчі за бронзові нагороди студенти ННІЕМ не залишили шансів волейболістам ННІЕАВГ – 2:0. Фінал видався дуже напружений. Лише в третьому сеті «будівельники» змогли вибороти перемогу у «механіків» – 2:1 і стати переможцями універсіади. ННМІ залишились на другому місці.

Кращим гравцем турніру визнано студента механічного інституту Крючка Назара.

Дякуємо всім, хто взяв участь в змаганнях та всім, хто підтримував і вболівав за команди.

Миру та здоров’я нам.

Олександр ЦИЦАРКІН,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою