XXIV Універсіада НУВГП з шахів

22 та 23 листопада відбулися змагання з шахів в залік XXIV Універсіади НУВГП. У змаганнях взяли участь команди восьми інститутів нашого університету. Кожна команда складалася з трьох учасників: 2 юнаки та 1 дівчина. Після першого дня змагань, у вирішальній боротьбі за 1 місце, як виявилося згодом, команда ННІБА виграла у команди ННІАКОТ з рахунком 2:1. Хоча інтрига зберігалася до останнього туру.

Другий день змагань почався з тривоги. Після її закінчення зникло світло, але змагання продовжили при світлі ліхтарів та телефонів. І, не дивлячись на складну ситуацію у другий день змагань, їх вдалося провести. Студенти отримали безліч позитивних емоцій.

Команди-призери були нагороджені грамотами, а команда-переможець - грамотами та медалями.

Чемпіоном Універсіади з шахів стала команда ННІБА, яка набрала 17,5 очок. Склад команди: Коноплюк Олександр, Данилюк Валентин та Громова Ольга.

ІІ місце посіла команда ННІАКОТ із загальною сумою 17 очок. Склад команди: Бондарчук Богдан, Пальчевський Данило, Лопатіна Діана та Грабовський Денис.

ІІІ місце посіла команда ННІАЗ, набравши 13,5 очка. Склад команди: Мартинчук Роман, Брановський Владислав та Воробей Катерина.

4 місце посіла команда ННІОЗ, яка поступилася команді ННІАЗ лише на 0,5 очка і набрала в сумі 13 очок.

Наступні місця розподілились таким чином:

5 місце: команда ННІП (6 очок);

6 місце: команда ННМІ (6 очок);

7 місце: команда ННІВГП (5,5 очка);

8 місце: команда ННІЕП (4,5 очка).

Петро ШОЛОПАК,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою