Всесвітній день науки

Шановні колеги-науковці НУВГП!

10 листопада ми відзначаємо Всесвітній день науки. Наука – це саме той напрям діяльності людини, що спрямований на покращення життя, це шлях розвитку та прогресу.

Щиро вітаю вас з професійним святом та висловлюю величезну вдячність за популяризацію науки в суспільстві, особливо серед молоді. Завдяки вашій наполегливій праці, діяльності наукових шкіл, лабораторій і гуртків, організації та проведенні наукових заходів, виконанні госпдоговірних та держбюджетних тематик, участі в грантових і стипендіальних програмах здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, так потрібних нашій державі в умовах сьогодення, забезпечується міжнародне співробітництво, функціонують інноваційні структури на базі університету. Це наше спільне досягнення.

Бажаю нашим науковцям невичерпної енергії, натхнення в професійній діяльності, міцного здоров’я, миру і творчої наснаги. Нових вам звершень задля добробуту українського народу та процвітання України.

Наталія САВІНА,
проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою