Вручення сертифікатів учасникам Літньої школи в рамках проекту «Вишеград-Вода-Безпека»

Сьогодні в Платформі взаємодій «Простір» відбулося вручення сертифікатів учасникам Літньої школи в рамках проекту «Вишеград-Вода-Безпека».

Проректором з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіною Н.Б. було відмічено важливість участі університету в подібних проєктах, наголошено на актуальності тематики та проінформовано студентів про можливості міжнародної мобільності.

Даний захід ознаменував собою підведення підсумків щодо виконання проєкту «Вишеград-Вода-Безпека». Партнерами проєкту були Сільськогосподарський університет в Кракові (Краків, Польща); Сільськогосподарський університет в Нітрі (Нітра, Словаччина); Дебреценський університет (Дебрецен, Угорщина); Університет Менделя (Брно, Чехія). Учасники підвищили обізнаність щодо водних ресурсів країн-партнерів та заходи із забезпечення водної безпеки, а також визначили головні проблеми у галузі водних ресурсів кожної країни-партнера.

Наталія САВІНА,
проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків

Читайте нас також: