Вручення дипломів іноземним студентам

15 липня 2021 року відбулося урочисте вручення дипломів бакалавра іноземним студентам НУВГП.

Цьогоріч дипломи НУВГП отримало 12 випускників нашого закладу з Туркменістану, Таджикистану, Грузії та Азербайджану.

З вітальним словом до випускників і всіх присутніх звернулася проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор економічних наук, професор Савіна Наталія Борисівна, яка перебуваючи наразі у Польщі, зв’язалася з випускниками онлайн. Наталія Борисівна побажала випускникам досягти бажаних висот у майбутній професійній діяльності, ставити перед собою високі цілі та мати достатньо мотивації для їх досягнення, а також нагадала, що стіни рідної альма матер завжди відкриті та готові прийняти своїх випускників на навчання до магістратури та аспірантури.

На заході були присутні всі відділи Центру міжнародного співробітництва та освіти, вітальні слова звучали від директора Центру міжнародного співробітництва та освіти Тимощука І.О., начальника відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань Нікитенка Д.В., начальника відділу роботи з іноземними громадянами Солодкого В.О.

Після урочистого вручення дипломів зі словами вдячності та шани виступив староста іноземних студентів Атакарриєв Мухамметгули.

Прикрасила урочисту подію молода співачка, лауреатка міжнародних конкурсів Софія Мозоль, яка потішила присутніх своїм чудовим виконанням українських пісень.

Вікторія СВИРІПА,
відділу міжнародних зв’язків