Вітаємо з Днем Знань!

Дорогі студенти, колеги!

Ось і настало довгоочікуване свято для кожного з нас – День знань. Цього року війна внесла свої корективи в життя кожного українця. Але ми не здаємося, віримо в краще і в нашу перемогу над злом.

Навчання в Національному університеті водного господарства та природокористування для 1-4 курсів розпочнеться 12 вересня, для магістрів – 3 жовтня. Для бакалаврів в очному та змішаному форматах, для магістрів – у дистанційному.

Адміністрація університету чітко усвідомлює всі ризики, пов’язані з навчальним процесом, проте хочу запевнити, що ми дотримуємось усіх вимог та рекомендацій МОНУ. Маємо достатню кількість затверджених експертною комісією укриттів, наш персонал знає алгоритм дій під час екстрених ситуацій, таких як повітряна тривога, і ми готові до навчання.

Саме нам із вами після перемоги над росією треба буде відбудовувати країну, піднімати її економіку, будувати нові еліти. Тому обидві сторони навчального процесу: і викладачі і студенти – мусять докласти усіх зусиль задля генерації цілого покоління високоякісних фахівців, яких так потребує наша Україна.

В новому начальному році бажаю багато сил, натхнення та наснаги. Все обов’язково буде добре. Життя продовжується, йде, і ми маємо вчитися і дивитися з вірою і надією в майбутнє.

Разом, спільними зусиллями наближаємо перемогу України над ворогом. Миру нам всім. Все буде Україна.

Віктор Мошинський, ректор

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою