Вітаємо з Днем працівників водного господарства

Шановні науковці, викладачі, співробітники! Щиро вітаю Вас із Днем працівників водного господарства.

НУВГП  впродовж десятиліть є  провідним закладом  з підготовки фахівців водогосподарського профілю.   Наші випускники, які працюють в різних куточках  України та за її межами,   займаються вирішенням проблем водогосподарської галузі, захистом  територій від шкідливої дії вод, охороною водних об’єктів, забезпечують  стале водокористування, поточні потреби галузей національної економіки та населення у воді, проводять ефективну водогосподарську політику задля  екологізації водного господарства. А науковці  університету  запроваджують нові, ефективні методи управління водними ресурсами, розробляють сучасні технології їх використання та охорони.

Вода є основою життя і надзвичайно цінним ресурсом. Кожна галузь економіки потребує надійного водопостачання та належного функціонування водогосподарських об’єктів.

Раціональне використання одного з найдорожчих природних багатств людства – води, її збереження для нинішніх  та прийдешніх поколінь  – першочергове завдання фахівців галузі  і наших випускників. Адже саме вони, завдяки нашим спільним зусиллям, володіють глибокими  теоретичними знаннями,  умінням  організації,  планування й управління водним господарством,  механізмами проведення моніторингу водних ресурсів.

У цей день зичу Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії й  добробуту. Миру нам всім.

Віктор МОШИНСЬКИЙ,
ректор НУВГП

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою