Віктор Мошинський знову ректор!

22 вересня 2021 в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулись вибори ректора на наступні 5 років. Голосування відбувалось на 6 виборчих дільницях – в навчальному корпусі №1, а також приміщеннях коледжів, що входять до складу закладу.

Відповідно до українського законодавства у виборах ректора беруть участь усі науково-педагогічні працівники, а також частина допоміжного персоналу, та представники від студентства, при чому друга та третя категорія обирається на зборах шляхом таємного голосування.

Всього на вибори з’явились 1192 виборці, що становить 88% від загального числа 1333 виборців. Вони мали можливість проголосувати за кандидатів Андрія Валюха, Віктора Мошинського або ж залиши позначку в полі «не підтримую жодного кандидата»

Голоси розподілились наступним чином:

Андрій Валюх – 12,8%

Віктор Мошинський –71,8%

Не підтримую жодного кандидата – 3,6%

Звертаємо Вашу увагу, що відсоток, в цьому випадку, рахується від загальної кількості виборців, а не від тих, хто проголосував.

Отже, ректором Національного університету водного господарства та природокористування уже вдруге поспіль, строком на 5 років стає Віктор Мошинський, з чим його щиро вітаємо.

Бажаємо на займаній посаді продовжити усі гарні починання з попередньої каденції, а також щоденного заряду позитиву, креативу, нових ідей та витримки.

Віталій ПРОКОПЕЦЬ,
відділ зв’язків з громадськістю