Відкритий шкільний університет повертається

Є три речі, на які хочеться дивитись вічно – як горить вогонь, як тече вода і на нові проєкти в межах нашого Відкритого шкільного університету.

Цього разу мова про двотижневий курс для школярів 4–6 класів. Близько 200 учнів із 9, 11, 12,13, 18, 24, 25 ліцеїв та ліцею Престиж відвідали наші стіни та змогли познайомитись із тим, що їх потенційно цікавило найбільше. А саме змогли покерувати справжніми дронами прямо в аудиторії, перевірили на собі чи складно це робити нашим захисникам, відвідали музей геодезії, а також лабораторії кафедри фізики та хімії, де змогли взяти участь у цікавих та повчальних експериментах в різними реагентами та приладами.

Родзинкою цих зустрічей стала можливість порозважатись та пофотографуватись із нашим маскотом – левом.

Ми встигли поспілкуватись із дітьми, і як виявилось, найбільше вони були вражені нашими стадіонами, повз яких проходили, великими аудиторіями, в яких сиділи, а вже потім – наукою. Такі вони – діти, любимо їх і вже не дочекаємось наступної зустрічі.

Віталій ПРОКОПЕЦЬ,
відділ зв’язків з громадськістю

Більше фото в Facebook:

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою