Відкритий чемпіонат університету з легкої атлетики

На стадіоні Водник національного університету водного господарства та природокористування 16.05.2024 року відбулися змагання відкритої першості з легкої атлетики присвячені Дню вишиванки. У змагання взяли участь студенти нашого внз і студенти підрозділів які до нас відносяться.

На дистанції 100 метрів серед дівчат перше місце зайняла студентка РТФК Савчук Катерина з результатом 13.0 сек. Друге місце посіла студентка РЕТФК  Родич Катерина з результатом 13,9 сек. Третє місце зайняла студентка РЕТФК  Тихонюк Катерина з результатом 14,7 сек.

На дистанції 100 метрів серед юнаків перше місце зайняв студент  інститута економіки і менеджменту Журавель Дмитро з результатом 12,0 сек. Друге місце посів також студент інституту економіки і менеджменту Ковальчук Андрій з результатом 12.0 сек. Третє місце зайняв студент РТФК Корева Андрій 12.1 сек.

На дистанції 400 метрів серед дівчат перше місце у Савчук Катерина з результатом 1 хв.10,5 сек. Друге місце зайняла Шомко Марія інститут охорони здоров’я з результатом 1 хв 19,5 сек. Третє місце зайняла Шахворостова Галина з результатом 1 хв 19,6 сек., студентка інституту енергетики автоматики та водного господарства.

Серед юнаків на дистанції 400 метрів переміг студент РЕТфК Котух Євген з результатом 1 хв.00,4сек. Друге місце зайняв студент інститута енергетики автоматики та водного господарства Бруханський Микита з результатом 1 хв.01,4 сек. Третє місця зайняв студент автотранспортного технікуму Пархомець Волдимир з результатом 1 хв 01,7 сек.

На дистанції 1000 метрів переміг студент інституту енергетики автоматики та водного господарства Бруханський Микита з результатом 2хв.55.6 сек. Друге місце зайняв студент інституту КІТІ Шклярський Владислав з результатом 3 хв 09,2 сек. Третє місце зайняв студент ННІОЗ Шерстюк Віталій з результатом 3хв.14,6 сек.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями. За перше місце переможець змагання отримав сумку на пояс, за друге місце блокнот, за третє місця магнітики з логотипом інституту. Дякую відділу зв’язків з громадськістю за представлені призи який очолює Прокопець Віталій Едуардович.