Відкрита першість з легкої атлетики НУВГП

11 травня 2023 року на стадіоні Національного університету водного господарства та природокористування відбулися змагання Відкритої першості з легкої атлетики. У змагання прийняли участь студенти нашого вузу та студенти підрозділів які до нас відносяться.

На дистанції 100 метрів серед дівчат перше місце зайняла студентка РТФК Савчук Катерина з результатом 12.8 сек. Друге місце зайняла студентка ННІП Огородницька Вікторія з результатом 14.6 сек. Третє місце зайняла Кушнарук Софія з результатом 16.1 сек.

На дистанції 100 метрів серед юнаків перше місце зайняв студент ННІАКОТ Божок Андрій з результатом 11.7 сек. Друге місце зайняв також студент ННІАКОТ Фесовець Владислав з результатом 12.3 сек. Третє місце зайняв студент РТФК Мельничук Денис 12.5 сек.

На дистанції 400 метрів серед дівчат перше місце зайняла Машаненкова Ольга з результатом 57.2 сек. Друге місце зайняла Скала Юлія з результатом 1.05.3 сек. Третє місце зайняла Кособуцька Марія з результатом 1.06.3 сек.

Серед юнаків на дистанції 400 метрів переміг студент ННІАКОТ Божок Андрій з результатом 1.01.3 сек. Друге місце зайняв студент ННІОЗ Шерстюк Віталій з результатом 1.05.4 сек. Третє місця зайняв студент ННІАКОТ Левчук Андрій з результатом 1.08.6 сек.

На дистанції 1000 метрів переміг студент РТФК Коваль Дмитро з результатом 2 хв 54.7 сек. Друге місце зайняв Квасюк Олександр з результатом 2 хв 59.0. Третє місце зайняв студент ННІОЗ Курмаш Микола з результатом 3 хв 07.5 сек. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо учасників та переможців змагань та бажаємо подальших спортивних успіхів.