Великодні паски освячені для воїнів ЗСУ

В НУВГП відбулося  вже  традиційне освячення пасок та інших смаколиків для наших воїнів. До акції долучилися викладачі, працівники та студенти університету, а також коледжі НУВГП.

Зі словами підтримки до воїнів ЗСУ та подяки усім учасникам вже восьмирічної акції звернувся ректор закладу Віктор Мошинський. Віктор Степанович відмітив самопожертву наших захисників і наголосив на всеукраїнській впевненості у перемозі України.

Прочитав молитву та освятив пасхальні смаколики для захисників клірик Свято-Покровського собору, протоієрей Петро Мартинюк.

Церковнослужитель відмітив значимість такої акції задля підтримки бійців, особливо в такий складний для усієї країни період.  Адже саме воїни ЗСУ зараз виборюють  наш майбутній  мир та спокій, незалежність та суверенність.

Окрім пасок, на гарячі рубежі нашої країни поїдуть печиво, чай та кава, консерви, овочі, а ще – дитячі листівки та  малюнки для військових.

Передував освяченню пасок безкоштовний майстер-клас із писанкарства для дітей та дорослих, до якого доєдналися викладачі з дітками та працівники університету.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою