Вакцинування колективу  НУВГП триває

З 5 серпня 2021 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 р. № 787 “Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236”.

Нова Постанова вносить зміни щодо організації роботи закладів освіти, у т.ч. вищої, в умовах погіршення епідемічної ситуації в Україні.

Тепер у разі встановлення на території України “жовтого”, “помаранчевого” та “червоного” рівня епідемічної небезпеки забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів за участю здобувачів освіти, якщо у закладі провакциновано менш  ніж 80% працівників. Відповідно  ці працівники мають надати документ,  що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (пункт 3, підпункт 15-1 Постанови від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”).

Що ж стосується процесу вакцинації працівників НУВГП, за даними  в.о. начальника штабу цивільного захисту  Тетяни Савицької, всього провакциновано  68 % педагогічних та 65% інших працівників НУВГП.

Зокрема, в навчально-наукових інститутах щеплено працівників  вакцинами   Pfizer, AstraZeneca і Moderna: ННІАКОТ - 50%, ННІВГП   - 54%, ННІБА  - 71%, ННІОЗ - 64%, ННІМ - 52%, ННІАЗ - 54%, ННІЕМ - 52,8%, ННІП - 52%. Нагадаємо, що вакцинація триває і надалі,  постійно формуються  нові групи бажаючих. За більш детальною інформацією можна звернутися до начальника штабу цивільного захисту  Василя  Панасюка  за тел. 0969021006. Окрім того, актуальну інформацію щодо вакцинування працівників НУВГП також можна знайти у вкладці   «Оголошення» на  вебсторінці  університету.

І хоча, за  даними науковців,  вакцина повністю  не захищає вас від зараження, проте захищає від ускладнень і перебігу хвороби. Тож  аби убезпечити своє життя,  близьких та оточуючих,  прийдіть та про вакцинуйтеся.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю