Успішне завершення науково-дослідної практики магістрів

16 вересня магістри кафедри комп'ютерних технологій та економічної кібернетики НУВГП на підсумковій конференції представили результати науково-дослідної практики, пройденої в провідних IT-компаніях регіону. У процесі проходження практики студенти спеціальності «Інформаційні системи і технології» продемонстрували високий рівень підготовки та успішно зарекомендували себе як потенційні працівники.

Під час практики студенти поглибили свої знання в таких сучасних технологіях, як:

• мови програмування: Python, Java, C++;
  • фреймворки: React, Angular;
  • бази даних: PostgreSQL, MongoDB;
  • інструменти розробки: Git, Docker.

Отримані знання та скіли студенти успішно застосували на реальних проєктах в компаніях EPAM, BOOSTA, ШАГ та SoftServe. Вони брали участь у розробці вебдодатків, мобільних додатків, систем аналізу даних та інших цікавих проєктів.

Підготовка за спеціальністю «Інформаційні системи і технології» передбачає підготовку фахівців, здатних розробляти, впроваджувати та підтримувати інформаційні системи різного рівня складності. Випускники кафедри володіють сучасними технологіями програмування, базами даних, мережевими технологіями та іншими інструментами, необхідними для роботи в ІТ-сфері.

Переваги навчання за спеціальністю:

• Практико-орієнтований підхід: тісна співпраця з провідними ІТ-компаніями, можливість проходження практики та стажування.
  • Сучасні лабораторії: обладнані найновішим програмним та апаратним забезпеченням.
  • Досвідчені викладачі: викладачі кафедри – провідні фахівці в галузі інформаційних технологій.
  • Широкі можливості для працевлаштування: випускники затребувані на ринку праці.

Якщо ти бажаєш стати успішним IT-спеціалістом, запрошуємо тебе долучитися до нашої команди!

Володимир ВАСИЛІВ,
кафедра комп'ютерних технологій та економічної кібернетики

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua