Творчі здобутки кафедри ТБВіМ

Кафедра технології будівельних виробів і матеріалознавства активно працює на ниві наукової та педагогічної роботи. В поточному році вже вийшло з друку 4 книги, в т.ч. англомовна англомовна монографія "High performance concrete optimal composition design" в американському видавництві CRC Press/Taylor & Francis Group.

Останньою книгою є навчальний посібник "Будівельне матеріалознавство: Задачі та вправи", який щойно вийшов з друку у київському видавництві "Каравела". Це видання підготовлене авторським колективом на чолі із завідувачем кафедри ТБВіМ, професором, доктором техн. наук Леонідом Дворкіним. Посібник направлений на цілісне вивчення студентами дисципліни “Будівельне матеріалознавство” – однієї з найважливіших базових дисциплін в навчальному плані підготовки спеціалістів будівельного профілю. Містить приклади та вправи з вирішення задач по основним темам з будівельного матеріалознавства а також розв'язання проблемних ситуацій.

Потрібно відзначити, що загалом професором Дворкіним особисто та в співавторстві підготовлено вже близько 140 книг, до яких входять монографії, підручники, посібники, довідники. При цьому 12 монографій та підручників видані англійською мовою в провідних видавництвах Європи та США.

Колектив кафедри ТБВіМ має плани на подальший розвиток творчої роботи і сподівається на нові здобутки.

Олег БОРДЮЖЕНКО,
кафедра технології будівельних виробів і матеріалознавства

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою