«ТАЇНСТВО АКВАРЕЛІ»: ЗІ СВІТЛА, ВОДИ Й ПОВІТРЯ

7 жовтня  у галереї європейського живопису «Євро Арт» відбулася презентація виставки всесвітньо відомого рівненського художника Олександра Бобришева «ТАЇНСТВО АКВАРЕЛІ», яку відвідали студенти першого курсу спеціальності 034 «Культурологія» та викладачі кафедри філософії ННІЕМ НУВГП Коберська Т. А. і Шадюк Т. А.

Олександр Бобришев написав сотні картин, провів десятки персональних виставок у різних країнах і увійшов до ТОП-20 найкращих акварелістів світу. Виставка приурочена до 35-річчя діяльності митця. Роботи художника справді зіткані зі світла, води й ефіру. Цей живопис прозорий і чистий, серпанково-повітряний. Здається, що всі ці твори створювались якось одномоментно, без жодних зусиль, просто кліпаючи повіками.

Просте і щедре, з широкої душі, що рясно ллє тепло і світло, народилося й життєве кредо митця: «Якщо світ перевернеться -  встати і викотити сонце - просто так, для всіх!». Очима художника дивляться в залу картини, очима глибокими, небайдужими, виразними, шукаючи зустрічі з тобою, пробуджуючи в тобі радість, легкість, захоплення, ейфорію!

Тамара ШАДЮК,
кафедра філософії