Стипендії міського голови  отримали найкращі

18 кращих студентів закладів вищої освіти  Рівного отримали  стипендію міського голови за відмінне навчання та активну громадську позицію.

Серед  відзначених  – студентка  першого   курсу навчання другого магістерського рівня  вищої освіти ННІЕМ освітньо-професійної програми «Бізнес-аналітика» Вікторія  Міщук та  третьокурсниця  спеціальності «Транспортні технології»  ННМІ Іванна Бережняк.  Також серед найкращих були і студенти з Рівненського державного гуманітарного університету, Рівненської медичної академії, Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу, Рівненського  економіко-технологічного   фахового коледжу, Рівненського  технічного  фахового  коледжу, Рівненського  фахового коледжу  інформаційних технологій, Рівненського  автотранспортного  фахового  коледжу, Міжнародного   економіко-гуманітарного  університету  ім. С. Дем’янчука, Відкритого  міжнародного  університету  розвитку людини «Україна»  та Рівненського  інституту  Київського університету права.

Мета такої події та винагороди – підтримати  талановиту  молодь, простимулювати  активну діяльність, моральне  і матеріальне  заохочення.

Іменні стипендії призначаються студентам закладів фахової передвищої та вищої освіти з урахуванням: відмінного навчання; перемог на всеукраїнських студентських олімпіадах, участі  у міжнародних, всеукраїнських наукових конференціях і семінарах; здобутків у технічній творчості, науково-дослідницькій діяльності, інженерії, робототехніці, галузі інформаційних систем і технологій (авторські розробки, раціоналізаторські пропозиції, участь у роботі над розробкою актуальних наукових проблем); здобуття звання лауреата (переможця, дипломанта) на всеукраїнських, міжнародних конкурсах, фестивалях, інших заходах мистецького спрямування.

Розмір виплат залежить  від рівня акредитації освітньої установи. Якщо це I-II рівень акредитації –  то вона становитиме 45% від мінімальної заробітної плати (орієнтовно 3195 грн). Якщо це III-IV рівень акредитації – то  60% від мінімальної заробітної плати (орієнтовно  4260 грн).

В.о. мера Віктор Шакирзян привітав  переможців із нагородами,  вручив  усім грамоти і зазначив:  «Пишаюся молоддю Рівного і впевнений, що саме ці молоді люди є рушійною силою змін у місті. Нам є задля кого боротися та розвивати наше місто. Вірю, що ці молоді люди обов'язково матимуть мирне майбутнє під українським небом. А їх ідеї та мрії обов'язково будуть втілені в життя після нашої перемоги».

Наталія ПРАХОЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою